Olen kärsinyt liian paljon

Anonyymi-ap

Itkettää. Minua on kohdeltu kuin homoseksuaalia vaikka olen heteroksi. Olen kai sitten niin ruma nainen että miehet eivät pidä. Mutta minusta on miesten puolelta rikollista jättää minut tyydyttämättä. On rikollista väittää, että pitäisin naisista. On vastoin ihmisoikeuksia yrittää muuttaa seksuaalisuuttani. Jos homous ja lesbous on pakottamista väärään muottiin, ehdotan, että homous kielletään lailla, kuten monissa muissakin maissa.

Ihmiset ovat todella sekavia. He puuttuvat myös pukeutumiseeni. Ja on aivan kuin he kuvittelisivat, että olen prostituoitu. Uskomatonta! Jos syyttää jotakuta huoraksi, täytyy sen perustua tosiasioihin.

Ihmisten sekavuudesta johtuen Suomessa on hyvin paljon seksuaalista väkivaltaa. Haluaisin vain saada rakastaa miehiä.

2

833

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Aamulla liian aikaisin heränneenä ajatus oli hivenen sekava. En missään nimessä tarkoita, että haluaisin ketä hyvänsä miestä, yhtä vain. Tarkoitan, että meidän ihmisten olisi aina oltava toisillemme ystävällisiä.

      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🍑 ­N­y­m­­f­­­o­­­m­a­­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#179098038

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Herkkyydestä

      Toisessa ketjussa toivottiin keskustelua herkkyydestä. Aloitan omalla näkemykselläni. Mielestäni herkät ihmiset ovat l
      Sinkut
      301
      1065
    2. Arvaako kukaan?

      "Humalojalla metalliromun keräyspaikalla on kulkenut pitkin kevättä ja kesää joku henkilö, joka on vienyt sieltä kymmeni
      Haapavesi
      61
      877
    3. Yli 3 Vuotta sinä jaksoit

      ja yrititit ottaa selvää minusta. Aika hämmästyttävää. Naiselle.
      Ikävä
      76
      855
    4. Mikä minussa sitten

      Kiihottaa enemmän kuin muissa?
      Ikävä
      71
      755
    5. Okei, eli olet rakastunut

      Hyvä sinä, niin minäkin.
      Ikävä
      67
      701
    6. Tuntuu pahalta meidän molempien puolesta

      Anteeksi, että olen tällainen pelkuri. En vaan usko rakkauteen enää miehen ja naisen välillä omalla kohdalla. Tiedän, et
      Ikävä
      40
      685
    7. Onko meillä

      Kaikki hyvin? 🤨 Miehelle
      Ikävä
      44
      597
    8. Olen kiinnostunut sinusta, en seksistä

      Vihjailuja toiseen suuntaan on tullut niin paljon, että asia on korjattava. En näe sinua esineenä, vaan hienona persoona
      Ikävä
      34
      587
    9. Taidan lähettää kaveripyynnön

      Sulle nainen. Otan vaan rohkaisuryypyn ensin.
      Ikävä
      42
      531
    10. Mies.. rehellisesti

      Mitä haluat nyt sun elämään?
      Ikävä
      49
      529
    Aihe