Pettikö Juha Hänninen äänestäjät?

Neitimäinen ratkaisu antaa puoltoääni natsimille.
Ei me Hännistä eduskuntaa äänsestetty siksi että alkaisi manoimoilee siellä.
Noloa toimintaa Juha.
Nyt skarppaamisen paikka.
5566
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ihan sama. Mä äänestin Hännistä siksi että ei tartttis katella sen naamaa Oulussa niin paljon.

Äänestä

Onneksi lähti...oli vain tulppana täällä Oulussa.

Äänestä

No älkää viitsikö.tuppuraista te äänestitte.nyt vingutaan täällä kun niin kovasti harmittaa että tytti kimi oppositiossa.

Äänestä

Ja nyt Häänninen yrittää puolustella tekemisiään Kalevassa. Vielä nolonpaa toimintaa. Eipä ollutkaan niin suoraselkäinen kuin luulin.

Äänestä

Kokoomuksesta ei suoraselkäisiä löydy.Ovat niin kumarassa suuren pääoman edessä että päätkin haisee jalkahielle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Neitimäinen ratkaisu antaa puoltoääni natsimille.
Ei me Hännistä eduskuntaa äänsestetty siksi että alkaisi manoimoilee siellä.
Noloa toimintaa Juha.
Nyt skarppaamisen paikka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu