Jonakin aikana olisin iloinen, jos kuulisin mielisairaan vammaisen kuolevan! Heittäisin virtsapurkin hänen hautakiveen!
Tästä ei tule mitään!
Anonyymi-ap
2
605
Vastaukset
- Anonyymi
Entäpä jos hänet olisi tuhkattu ja tuhkat ripoteltu sinulta tietämättömiin paikkoihin tai yhteen paikkaan? Ja kuka tietää lähteekö hän ennen sinua vai jälkeen. Emme kukaan tiedä aikaamme milloin se koittaa. Tiesin erään henkilön jonka loppuelämänsä ennuste oli kaksi viikkoa ja hän selvisi elävien kirjoihin terveeksi asti. Elämä on ihmeellistä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Saako kantaa asetta
Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup323036Mies mitä ajattelet naisista?
Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.1232705Mitä laitatte karjalanpiirakan päälle?
Voita tietenkin, mutta mitä muuta? Itse yleensä juustoa, jotain leikkelemakkaraa ja tuorekurkkua392334Kerro kaivattusi
Jokin tapa/piirre mikä sinua viehättää ja mistä hän voisi myös tunnistaa itsensä.652137Vakkuri puhuu että Suomi joutuu sotaan.
Hänen mukaansa asiantuntijat ovat yhtä mieltä että Suomi joutuu sotaan Venäjän kanssa. En tiedä kuinka lähellä se on, mu4241687- 601143
- 551073
- 2591049
- 151966
- 45958