Itse asiassa uskon sen, ettet

ole kevytkenkäinen. Kyllä se täsmää sun luonteeseen. Temperamenttiin. Älä kuitenkaan ala elättelemään mitään toiveita!
13537
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Olen vissiin jo kertonut, mihin voit uskomuksesi tunkea. Syvälle ja poikittain.

Äänestä
  • Komppi tälle! 👍👍👍👍👍

    Äänestä

Miksi kirjoitat täällä jollekin josta et ole kiinnostunut? Eikö sulla ole juttukavereita tarpeeksi

Äänestä

Tää aloitus ei nyt ihan auennut?

Äänestä

Kenkäni on valmistettu kierrätetystä muovista ja ovat erittäin kevyet.

Äänestä

Ehkä en huolisi sillä
Tuli tosta haaveilusta mielee, et jos olis sut nainu niin.
Hääyönä olisit ollu mies seuras ja minä naisen kanssa .
Siksi en haaveile 🤣

Naiselta siltä just.

Äänestä

Älä kuitenkaan ala elättelemään mitään toiveita???
mitä vattua 3 vuotta kehitellyt ties mitä?? Vähän myöhäistä nyt.

Äänestä

Jos sattui olemaan mulle, niin mulle on yks v*tun iso hailea mitä joku vanhanaikainen törppö ajattelee minusta. Niin ja miksi elättelisin toiveita mistään, jos en ole enää kiinnostunut? Luulet itsestäsi niin liikaa. Ja hanki oikeasta elämästä jutteluseuraa, outoa kirjotella sellaselle täällä joka ei sinua kiinnosta. Oletko joku kiusaaja

Äänestä

Tänää viestitelty?? m-n

Äänestä

Tuo aloitus oli kyllä kaiken huippu ihmisen itsevarmuudesta.Kyllä tommosen asiat pitää sanoa silmätysten tai sitten katkasta yhteys kokonaan.Ei kä kuuluttaa täällä palstalla koko Suomen nähtäväksi raakaa
Tommonen käytös.

Äänestä

Voidaan olla vain ystäviä. Nimenomaan en elättele suhteesi mitään turhia toiveita. Olen erittäin realistinen ihminen ja osaan pitää rajani mitä tulee ihmissuhteisiin.

Muutenhan olen täysin rajaton. Kuin universumi joka paisuu kuin pullataikina,khähhäh😆🤘

Äänestä

Ei tartte pelätä. Mitään toiveita tai kuvitelmia ei ole.

Äänestä

Mä oon vähän semmonen, et mulle on turha kenenkään sanoa, mitä elättelen minkäkin suhteen ja millonkin. Se ei vaan toimi niin. Jännä juttu. Oikeestaan aika hassu juttu.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

ole kevytkenkäinen. Kyllä se täsmää sun luonteeseen. Temperamenttiin. Älä kuitenkaan ala elättelemään mitään toiveita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu