Lesbo yksi päivä vuodessa

Naisten esiin marssi aina muodikkaasti erivärisinä...

Että ei ihan nyt lesbokaan, mutta kaikesta tapahtuvasta tietoinen itsetunteva nainen.

Lesbo, mutta vain yhden päivän vuodessa Priden aikaan
ja jos kukaan ei saa kiinni ennen klo 12 yöllä,
niin silloin on seuraava hetero normi päivä.
2612
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Naisten vinkki homoille, että homostella saa yhden päivän vuodessa!
Eikös ole hyvä idis jälleen kerran?

Äänestä

Niin ketäs tuollainen hetero/bisari/ei-lesbo kiinnostaa? ;) Toisten ihmisten ajan tuhlaamisen ja venkoilun he osaavat, eivät muuta.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Naisten esiin marssi aina muodikkaasti erivärisinä...

Että ei ihan nyt lesbokaan, mutta kaikesta tapahtuvasta tietoinen itsetunteva nainen.

Lesbo, mutta vain yhden päivän vuodessa Priden aikaan
ja jos kukaan ei saa kiinni ennen klo 12 yöllä,
niin silloin on seuraava hetero normi päivä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu