Mitä kannabiksessa on

Anonyymi-ap

Mitä siinä on pahaa, . Eka kertalainen esim jos poliisi polttais ajelis autoa yhtä normisti kuin ei polttaneena ensikertalaisena. Siinä nimittäineka kerta-lainen ei huomaa olevansa paukuissa. Toiseksi? Miks ihmiset pannaan struglaa et jos nyt perjantaina veti ketolan kyykät et mieli rauhottus ja viikon-lopun loput struglaa Es 24päkki kädes:laittaakonemut kun heroiinin käyttäjän kusareihin maanantaina, olo olikin 12bissee juonut 3tuntia ja aamulla vähän tyhjä pää, ei muuta, poliisikaan ei huomais ensikertalaisena olevansa paikuissa, missä se paha piilee? Pitääkö aina tuntea paha olo kuten piiskan mdma tai alkoholin ALKOHOLIN käyttäjät et oli viihdettä. Mikä siinä kannabiksessa onniin laitonta? Emmä tajuu? Emmä oikeesti tajua mikä siinä on laitonta, se horsman näkönen kukka kasvi mikä on vasta kohta kokaiinille mikä vie 40% aivosoluista kerralla. Kannabis tuottaa aivoille tärkeitä rasvoja mikä hillitsee työn tuomaa painekestävyyttä tilanteissa. Vittu mä en tajua. Mut kerran laitettu niin käsirautoihin 0.3spliffistä. et murtu peukalo ja se viinan himone vartija sai varmaan ylennyksen törkeästä pahoinpitelystä.

3

189

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      No miksi sitä pitää sitten edes polttaa, jos ei edes huomaa olevansa paukuissa?

      • Anonyymi

        Omasta mielestäni mieto kannabispäihtymys vastaa muutamaa viinilasillista. Jos kannabis väkisinkin päihdyttäisi voimakkaammin, en sitä käyttäisi.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      167
      3447
    2. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      15
      2096
    3. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      223
      1490
    4. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1241
    5. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      44
      1211
    6. 37
      1121
    7. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      1063
    8. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      136
      1031
    9. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      994
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      39
      974
    Aihe