Miten tämän harmaan skoda octavian saisi ruotuun. Ympäri pohjois-karjalaa käynyt varkaissa muttei poliisit vieläkään ole tehnyt mitään.
Polttoainevarkaat
8
1891
Vastaukset
- Anonyymi
Ei voi tehdä mitään, suomessa on liikaa tasa-arvoa.
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17920315k
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Skodan kone tykkää viilajauhosta.
- Anonyymi
Ja hillosokerista...
- Anonyymi
Ei kannata lähestyä kyseistä kaveria, on nimittäin voimaa ja kokoa niin antaa aikamoisen selkäsaunan jos joku menee jotain uhoamaan tälle!
- Anonyymi
Pyhiksellä takaraivoon ja aloittaa sitten vasta keskustelun. Vai onko joku huumehörhö ettei lekaakaan usko?
- Anonyymi
Suitset löytyy kaikille..
- Anonyymi
Ruvennut tohmajärvellä yön tunteina viemään polttoaineita ja työkaluja ja kaikkea varastettavaa ,olettavasti poliisin ilmiantaja kun putkasta pääsee aina ulos sanktioitta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista1038192- 1105743
- 555171
- 2875168
- 773813
- 583021
- 662737
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222548Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292522- 452481