Annetaan tarpeettomana pois...

viime aikoina vähän käytetty vaimo uuteen kotiin. Koira-, "sikatalous".
4490
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Näitähän tapahtuu..ihan salaa vaihdetaan, eikä aina seleviä onko koira-sikatalous?

Äänestä

Kunhan lämmin paska irtoo nii kyllä kelepaa.

Äänestä
  • Ja ossaa tarpeeksi hyvin hoitaa hommat ettei jää kiinni, aena se vuan onnistu.

    Äänestä

junkjunk

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

viime aikoina vähän käytetty vaimo uuteen kotiin. Koira-, "sikatalous".

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu