"Älä laske sissään, huusin"

Anonyymi-ap

Kerrostalossamme oli parhaillaan putkiremppa ja vedet olivat katkaistu, enkä siksi päässyt huuhtelemaan spermoja pillustani.
Saman rapun ylimmänkerroksen isokaluinen mies oli juuri naimassa mua ja vannoitin ennen naintia ettei sitten laske lastiaan sisääni.
Mutta tunsin kuitenkin kuinka kuumaa spermaa laskettiin pilluni perukoille ja mieheni tulee vartin päästä töistä kotiin ja haluaa heti tietysti naida. Kato nyt, mitä teit, pilluni on aivan täynnä spermaasi ja mieheni haistaa heti sen tuoksun nuollessaan ennen naimista aina pilluni kuumaksi - huusin.
Mies lähti nopeasti kotiinsa ja melkein samalla ovenavauksella aviomieheni tuli kotiin viikon työmatkalta ja pussit täynnä heti hyppämässä pukille. Pyyhin isoimmat spermat paperilla ja pikkusen hajuvettäkin roiskautin navalleni. Sain juuri puhtaat pikkuhousut puettua kunnes mieheni heti ne riisui kiimoissansa ja aukaisi reiteni syöksyen nolemaan juuri käytettyä pilluani.
Mieheni katseli ihmetellen kun häpyhuuleni vielä hohkasivat tummanpunaisina edellisestä nainnista, mutta onnekseni tokaisi vain että olinko olinko sormettanut pimppiäni odottaessani hänen kulliansa. Availi pilluani ja tosissaan pelkäsin että sietä valahtaa vieläkin edelliset spermat ulos ja taisi hieman tullakki, mutta ei hämärässä sitä nähnyt. Peloissani pyysin että haluaisin ottaa hänen kullinsa suukkuun ja sekös tepsi, heti oli sitä työntämässä, imin kovaa, mutta sitten mieheni keksikun 69 asennon ja kääntyi himokkaana pilluani nuolemaan. Kääntyessäni koitin huomamatta pyyhkiä lakanaan pilluani ja näin sain enimmät spermat pyyhittyä.
Lutkutettuaan pilluani tovin sanoi että jotenkin pilluni tuoksuu erilaiselta kun ennen, mutta iski samantien kullinsa sisälleni ja ääneen ihmetteli pilluni olevan erittäin märkä kiimasta. Jospa olisi tiennyt, että sitä liukastytti aivan muu aine kuin kiimani ja eikä mennyt montaakaan hetkeä kun jo alkoi laskemaan spermaansa edellisten päälle.
Kiitti vielä illalla, että olin kerranki ollut hemmetin märkä ja kiimainen ja halusi ottaa uusinnan ennen nukahtamista.

8

13523

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ihan parasta ja todella kiihottavaa olla se toinen mies, joka laskee siemenet sen varatun naisen sisälle. Itse kiihotun siitä todella paljon. Saada vaikka viesti, että istun tässä mieheni kanssa keittiön pöydän ääressä kahvittelemassa, ja sinun spermasi valuvat pitkin pikkuhousuja. Varatuille naisille aina siemenet sisään ja syvälle. Todella ihanaa ja kiihottavaa.

    • Anonyymi

      Jos suikkii otti aviomies, kyllä sen oisi pitänyt jo pillunn
      tuoksusta tuntea että justiinsa on ruiskittu sisälle?

    • Anonyymi

      Miksei voi antaa vaimolle ihan lupa käydä ottamassa vierasta miestä.
      Nainen tarvii hormooni hoitoa.
      Tiedän omasta vaimosta, ei tarvi pettää.
      Kertoo aina ennen ja jälkeen seikkailusta.
      On jopa soittanut ennen että mitä mieltä on,on sen verran komea mies pyrkimässä jalkojen väliin.

    • Anonyymi

      Eksä teki saman. Toinen mies oli laskenut lastinsa sisään vähän ennenkuin tulin kotiin. Tyttöystävä ei antanut nuolla vaikka olisin halunnut. Kokeilin sormilla liukasta vittua ja huomasin heti mitä tahmeaa siellä oli. Rupesin kiihottuneena työntämään kaluani sisään ja tyttöystävä pyysi laittamaan kondomin. Muuta ehkäisyä ei ollut. Totesin etten aio sitä laittaa jos muillekin annetaan paljaalla. Meillä oli todella kiimainen pano.

      • Anonyymi

        Ihan sama tilanne meillä. Vieraan lähdettyä vaimo antoi paljaalla koska niin oli vieraallekkin antanut. Oli mahtava pano mutta yhteen kertaan se paljaalla jäi silloin. Iso riski, lyhyt ilo.


    Ketjusta on poistettu 81 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sua j-mies!

      Enkä oikeesti ymmärrä miksi. Eihän me tunneta ees kovin hyvin. Mut haluaisin sun kanssa jotain säätöä sit kai vaan 🫦
      Ikävä
      51
      4987
    2. Kysymyksiä paIstavasemmistoIaisiIIe

      Mistä johtuu teidän kroonisesti negatiivinen, synkkä, katkera ja kateellinen mentaliteetti? Milloin olette viimeksi aido
      Maailman menoa
      170
      3965
    3. Voi itku! Sanna Marinilla EI OLLUT mitään tekemistä jäänmurtajakauppojen kanssa

      Miten tässä näin kävi? Sanna-kultti paniikissa.
      Maailman menoa
      91
      3872
    4. Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin

      Ähtärin eläinpuisto oy ja Hotelli Mesikämmen oy hakeutuvat konkurssiin, Ähtärin eläinpuisto tiedottaa. Yritykset ovat t
      Ähtäri
      179
      3386
    5. En välttämättä koskaan aikaisemmin tosissani uskonut mihinkään sielunkumppanuuteen ym

      Ennen kuin tapasin sinut. Oudointahan tässä on että ollaan tiedetty toisemme kuitenkin vuosia ja enemmän vuosia, mutta v
      Ikävä
      15
      3143
    6. Tykkäys ei tarkoita

      yhtään mitään!
      Ikävä
      37
      2744
    7. Jäänmurtajan kauppa oli kuin olikin SANNA MARININ ansiota

      "Lähteiden mukaan Trump käytännössä päätti asiasta 2. lokakuuta 2019, jolloin Washingtonissa juhlistettiin Yhdysvaltain
      Maailman menoa
      321
      2592
    8. Tässä on sielunkumppanisi postilaatikko

      Laita postia sielunkumppanillesi 💌❤️
      Ikävä
      130
      2208
    9. Mulle riittäisi halaukset

      Ja juttelut mut sulle ei taida riittää
      Ikävä
      43
      2158
    10. Tarvitseeko

      kaivattusi suojelua?
      Tunteet
      39
      2136
    Aihe