kun Demarien, nyt ilmeisesti jo dementoitunut, kärkiehdokas ei päässyt edes jatkokierrokselle.
Näkemyksistänne huolimatta Niinistö on ollut paras rauhan ajan presidentti!
Kekkoselle kunnia että hän osasi hoitaa suhteet Neuvostoliittoon mutta hänen valtakautensa ja heikkenevä terveys menivät liian pitkälle.
Mielenkiintoista kun tohtori Halla-aho ilmoittautui presidenttikilpaan haastamaan fiksun mutta persoonattoman Rehn:in ja pariskunnan Pekka & Antonio..
Moni Demari äänesti Haavistoa jo viime vaaleissa..
5
325
Vastaukset
- Anonyymi
Pohojanmaalla ei kyllä mitään asevelvollisuutta paenneita sivareita äänestetä.
Halla-aho ja Haavisto molemmat Lapinjärven legioonan käyneitä sivareita.
Sylkevät omalla munattomuudellaan veteraanien haudoille! - Anonyymi
Miettikää jos haaviston homosta tulis pressa sehän olis kansallinen häpeä.Toisaalta onhan suomi nyt jo häpeä.Niinistö tulee olemaan suomen huonoin presidentti tulevassa historiassa jos tälle maalle historiaa enää on tulevaisuudessa.Lehmä viisikko ja niinistö hommas suomen sota tilaan.Putin on vanhan liiton ukko ja kostaa varmasti.
- Anonyymi
Sulle ois YYA sopimus Venäjän kans rautaa. Näkemyksestä päätellen.
- Anonyymi
Vaippa Joe saapuu kaatuilemaan ja haistelemaan pikkulapsia👹
- Anonyymi
Montakohan miljoonaa veronmaksajat saa vaippa joen vierailusta maksaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen, yrittäessäsi olla vahva olet heikoksi tullut
Tiedätkö mitä todellinen vahvuus on? Selviätkö, kun valtakunnat kukistuvat? Miten suojaudut kun menetät kaiken? :/2131762Miettimisen aihetta.
Kannattaa yrittää vain niitä oman tasoisia miehiä. Eli tiputa ittes maan pinnalle. Tiedoksi naiselle mieheltä.1411465- 781348
- 541193
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla81102- 741085
- 1091019
Nainen miltä tuntuu olla ainoa nainen Suomessa, joka kelpaa ja on yheen sopiva minulle
Sydämeni on kuin muuri, valtavat piikkimuurit, luottamusongelmat, ulkonäkövaatimukset, persoonavaatimukset ja älykkyysva55980Just nyt mä
En haluais sanoa sulle mitään. Voisi vaikka istua vierekkäin hiljaa. Ehkä nojaten toisiimme. Tai maata vierekkäin, ilman53880- 82850