Menin iskemään yhtä tyttöä ja se potkaisi polvella munille. Kaaduin maahan kun sattu niin paljon se vaan nauro. On kassit vieläkin turvonneet ja kipeät, vaikka tapahtui perjantaina.
Miksi potkitte munille?
Anonyymi-ap
5412
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Miksi teet samanlaisia aloituksia?
En tee, ota lääkkeesi.
En tarvitse lääkkeitä, kirjoitustyyli ja aihe kertovat selvästikin että olet takana näiden useiden munillepotkimis-aloitusten takana.
Onko kyseessä jokin fantasia tai pakkomielle?
Aloitus oli niin lyhyt, että siitä ei kenenkään kirjoitustyyliä edes voi tunnistaa. Aihe on munille potkiminen, koska koin sen itse, enkä ole ainut ihminen maailmassa, joka on tämän kokenut. Mene ulos katsomaan kuinka paljon ihmisiä siellä on niin ymmärrät, että ruudun toisella puolella on myös monia ihmisiä.
no varmaan koska se on helpoin tapa voittaa poikaa vastaan? luulisin näin, enimmäkseen sen takia koska pojilla vain on enemmän raakaa voimaa (en halua argumenttia tästä, se on tosiasia, vaikka murrosiässä olevilla pojilla saattaa ollakkin kehon hallinta/tasapaino ja ne vähän hakusessa kehon muutosten jälkeen), niin munille potkaiseminen on helpoin tapa voittaa, JA, itse, (olen pitänyt huolen) minulla on "herrasmiehen maine" joidenkin tuttujen tyttöjen kanssa että en hauku niitä, en tee mitään vastaavaa, mutta sen olen sanonut että jos joku potkasee ketä vaan munille ni unohan olevani herrasmies. En tiedä kirjoitin vain jotain mitä tuli mieleen, '
-14v poika (joo mulla on murrosikä ja tasapaino on vähän hakusessa niiden keohn muutosten jälkeen, ja olen aika kömpelö nykyään.)