Täytyy lähtee geoaitaan !

3172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tilaukseen!

Äänestä

Paljon melua tyhjästä kuten Toyotalla on tapana.
Ominaisuus ei sinänsä ole pakottava. Jos auton ajoakussa ei ole latausta jäljellä, voi kuljettaja jatkaa matkaa myös polttomoottorilla.

Äänestä

Taas yksi epämääräisesti toimiva toiminto lukuisten entisten rinnalle varustelistaa jatkamaan, joista tojotomppeli ei ymmärrä höykäsen pöläystä. Näyttää hienolta varustelistassa, mutta Suomessa ei ole yhtään sellaista aluetta missä sitä tarvittaisiin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Täyshybridillä tääkin onnistuu !

https://www.kauppalehti.fi/uutiset/uuden-toyotan-lataushybridin-voi-geoaidata-tata-se-tarkoittaa/b1fc21d8-caac-4962-bec1-5a744843c171

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu