Kosulan KITT kuskin ulkonäkö

Miten se on naamaltaan ihan pyllynreiän näköinen?
22474
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Loistava vertaus! Yhdennäköisyys on todella melkoinen.

Äänestä
  • Pakko olla reikäritari. Oton perintöä ootellessa.....

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Pakko olla reikäritari. Oton perintöä ootellessa.....

    Odotatko sä metsa manin isän kuolemaa

    Äänestä

  • Anonyymi00003 kirjoitti:

    Odotatko sä metsa manin isän kuolemaa

    Tulishan siitä hyvää kontenttia kanavalle ja metsis sais lisää fyrkkaa ja tilaajia. Tätinsä hautakuopassa piti puhetta. Ihme oli että ei sieltä pilluvisvaa toitottanut! Tai seiväskankee persereikään. Omaansa vissiin toivoo isoo kankee?

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Tulishan siitä hyvää kontenttia kanavalle ja metsis sais lisää fyrkkaa ja tilaajia. Tätinsä hautakuopassa piti puhetta. Ihme oli että ei sieltä pilluvisvaa toitottanut! Tai seiväskankee persereikään. Omaansa vissiin toivoo isoo kankee?

    Hei nyt oli tosi tuhmasti sanottu ei hautausmaalla kiroilla

    Äänestä

Oli kyllä tosi rumasti kirjoitettu, ei saa sanoa toisen naamaa pyllynreijän näköiseksi jos ei itse ole katsonut tarkasti miltä pyllynreikä näyttää päivänvalossa.

Äänestä
  • HAISTA PITKÄ💩💩💩💩💩💩💩💩

    Äänestä

  • Nämä pojat tietää kun alanmiehiä.

    Äänestä

  • Anonyymi00023 kirjoitti:

    Nämä pojat tietää kun alanmiehiä.

    Jaahas

    Äänestä

Kosulan kihomatonaama on lisäksi peräpukamilla koristeltu kuonostaan.

Äänestä

Mikä on tuo etäisesti ihmistä muistuttava pers'jalkanen mehtätonttu, jonka naama on kuin peräpukamilla ja kihomadoilla kuorrutettu rectum?

Äänestä
  • En ole varma, mikä tonttu on kyseessä. Tontut ovat yleensä ystävällisiä olentoja, jotka auttavat ihmisiä ja asuvat metsissä.

    Äänestä

Tuleeko kitt fanimuki,tilaukseen.

Äänestä
  • Olet sä fanimukin tarpeessa?

    Äänestä

Ihan hirveetä meininkiä täällä.

Äänestä

Se johtuu siitä että kun sinulla on mielessä pyllyreijät, niin näet niitä kaikkalla. Toisinsanoen; siitä puhe mistä puute.

Äänestä

Eniten prosentuaalisesti puhemaassassaan peräaukkoa maalailee saikku eli metsämanina tunnettu kuuluisa tupettaja.
Paljon siellä on myös pillulla edustusta. Vaikkakaan sukupuolielämä ei heteromuodossa näyttäisi häntä innostavan.

Äänestä

Erikoinen vertaus kaverista omaan naamaan. Yhdennäköisyys huolettaa.

Äänestä

Mukit tilaukseen.

Äänestä
  • Ei ole tilauksessa

    Äänestä

On sulla kamalan näköinen reikä miten olet sen nähnyt . Meikä ei ole koskaan omaansa nähnyt .

Äänestä
  • en ymmärrä, mistä reiästä puhut. Voisitko selittää lisää, jotta voisin ymmärtää paremmin?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miten se on naamaltaan ihan pyllynreiän näköinen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu