Ihana t älä jätä mua

Kaipaan sun silmiä kovasti.
5180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

T olet elämäni valonkantaja, totuus ja tie😎

Äänestä
  • Tämä ei ole aloittajan kommentti. En lähtisi noin raamatulliseen 😄
    Olen sitten ateisti ja pesunkestävä sellainen. Sellaisia ei ole t:n kanssa puhuttu koskaan. Minua ei haittaa, jos hän suhtautuu uskontoon eri lailla.

    Äänestä

  • No kenelle tämä on?

    Äänestä

Mutta en pidä siitä että nuolet mun silmämunia

Äänestä
  • Muita munia ehkä joku päivä. Ei nuole silmiäsi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kaipaan sun silmiä kovasti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu