Miksi ikinä katsoit mua niin vihjailevasti ja sait mut rakastumaan ja löysit täältä. Kehuit kauneudesta ja ihanuudesta. Väität että torjuin sut. Miksi, miksi, miksi...
Miksi et vastaa ja käy asioita mun läpi loppuun asti.
Tuhat miksi kysymystä sulle mies
Anonyymi-ap
9
560
Vastaukset 9
- Anonyymi
Kuka mies, mä en ainakaan ole ketään torjunut.. Mut kehunut oon kyllä 🙂
- Anonyymi
Yks t mies
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yks t mies
Miltä se t mies näyttää
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Yks t mies
Mulla on niin ikävä yhtä t miestä. Haluaisin nähdä mutta hän ei näytä haluavan. 😔 ymmärrän kyllä kun tilanne meidän kohdalla on mikä on.
- Anonyymi
Tämä aloitus ei ollut T miehelle! Hoolta
- Anonyymi
Hanki sinä hoo omat ketjut.
- Anonyymi
Öö koska sä torjuit mut. Olin sanojesi mukaan liian vanha.
- Anonyymi
Et oo mulle ikinä ollut liian vanha..
- Anonyymi
Kyllä H nainen on minun silmissä edelleenkin hyvin kaunis ja ihana nainen. Torjui minun lähentymisyrityksen silloin kerran. Tv. K mies
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 591260
Martina Aitolehti veti kohtalokkaat hääkännit - Alttarilla ikävä temppu Esko Eerikäiselle
Ex-pariskunta Aitolehti ja Eerikäinen pitävät yhdessä Martina & Esko podcastia. He ovat kertoneet kansalle mm. hääaamust571188Haluatko mies mennä naimisiin melko pian, ku ollaan kohdattu?
Mä haluaisin mennä mahdollisimman nopeesti....💍1331132- 1011014
Vappu Pimiä lataa suorat sanat TTK-lähdöstään - Yksi asia elämässä muuttui pysyvästi
Vappu Pimiä astui pois Tanssii Tähtien Kanssa -juontajan pallilta viime syksynä. Pimiällä oli pitkät perinteet TTK:ssa,71010- 49827
Vain elämää: Silmiinpistävä muutos heti ekassa jaksossa - Onko tämä hulppeampi kuin entinen?
Vain elämää on totuttu näkemään Hirvensalmella sijaitseva Satulinna. Uudella kaudella kuvauspaikka muuttuu Calliolaksi.5815Sinulle jota kaipaan!
Tunnen sinua kohtaan jotain, mitä en enää osaa selittää pelkällä ihastumisella. Se on kiintymystä, kaipuuta, romanttista27771Onko naisten "ahdisteluhysterian" kulttuuria kritisoivat miehet itse ahdistelijoita?
Tällaisen kuvan saa, kun tästä aiheesta tekee aloituksia: aina luullaan, että "ahdisteluhysteriaa" kritisoiva mies on it195708- 71679