Toivottavasti et sinäkään tykkää. Voin joskus vähän runkutella sua, mutta se on sitten siinä, ettäs tiedät sitten tämän.
En edes tykkää seksistä
Anonyymi-ap
61641
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 61
Vanhimmat
Tykkään minä.
Uskonto jutut vaikuttavana tekijänä?
No ei todellakaan. En vaan enää tykkää seksistä. Yliarvostettu juttu mielestäni.
Sulla on ollut huonoja kumppaneita. Olen nainut vääriä ihmisiä.
Ei se siitä ole kiinni. Ei vaan kiinnosta koko touhu yksinkertaisesti.
Tietysti on siitä kiinni. Olet hölmöläinen jos muuta väität.
No ei ainakaan minun tapauksessani. Väitä mitä väität.
Kirkkoveneen piirtäjän kanssa turha kovin kauaa väitellä
Minkä vuoksi et tykkää?
Rakastelu on ihanaa.
Mua ei toisten eritteet pahemmin kiinnosta.
Minustakin. Ja hänen kanssaan olisi vielä ihanampaa.
Tässä kun vauhtiin päästään niin ei vuoteen nousta sängystä ylös 😃🤭👋
Otetaan menetetty aika takaisin :D
Tuossa on kyllä nyt jotkut muut syyt.
No olisko troIIi? Mitäpä luulet?
Älä vaivaa päätäsi enempää tällä. Ei tässä ole mitään takana. En ole masentunut taikka tapahtunut mitään erikoista.
Vai trolli jos joku ei pahemmin tykkää seksistä. No justiinsa joo.
Miksi joku vaivautuisi sen tänne kirjoittamaan ja tuo voin runkuttaa sinua viittaa johonkin vttuiluun.
Se on nyt ihan sama mitä tänne kirjoittaa, niin joku jokatapauksessa ottaa sen vttuiluna.
Vähän kyllä mietityttää että mistä se kenkä nyt puristaa??
Ainut syy jos aloittaja on nainen?
Kait nyt miehet haluaa yleensä rakastella naisensa kanssa.
Tottakai tämä aloitaja on trolli, mutta luulen että sama äijä kirjoittaa ainakin suurimman osan vastauksista itse
No makunsa varmaan kullakin, mutta ehkä on hirman mautonta kuvitella että joku oikeasti julistaisi tällaista. Ei niin tarinallisuuksien puutteessa kannata ehkä olla jos ymmärrät mitä tarkoitan. Elämänkoululaisuudesta voi kasvaa eroon
Kai tuo aloituksen kirjoittanut vänkkäri ns simuloi jopa suuren mielikuvituksensa kautta pessimistisimmän vision
Voit joskus vähän runkutella minua? Osaan tyydyttää ihan itse itseni joten siihen ei mitään estoista tyyppiä tarvita väkipakolla hieromaan.
No sehän on hyvä tietää.
Onko nallelle?
En tunne sen nimistä.
Luitko koskaan niiden juttuja täällä. Kannattaa lukea hei. *naurua*
Luin niitä runoja, ne oli ainakin mukavaa vaihtelua palstan negailuun. Muista jutuista en tiedä. -sivusta
Et aiis vieläkään suostu myöntämään itsellesi, että se koko juttu on ollut miehen luoma palstafiktio🤭 No jos hankkisit muute puhuttavaa tai mietittävää ehkä se siitä suttaantuu. Toisekseen pari älyvapaata ns aliasta netissä ei viittaa millään tavalla siihen, että sinä tunnistaisit nämä non-henkilöt. Raskas aamuyö takana?
Itse tykkään ajatuksesta että nukkuisin samassa sängyssä yhden tietyn naisen kanssa aina. Mutta en halua puhua siitä täällä. Seksi muuttuu rumaksi asiaksi kun se erotetaan miehen ja naisen rakkaudesta toisiinsa. Muutenkin se on hyvin yksityinen asia. Muiden petipuuhat ällöttää eivätkä kiinnosta. Mieheltä. Kauniita unia.
Kauniita unia!
Kuulostaa hyvältä. Kunhan sulla on kiva katse ja näppärä käsi?
No on minua kehuttu hyväksi kädettäjäksi. Katseestani en nyt niin tiedä.
Vautsi. Hyvä kädettäjä. Woi weljet.
Joo, ehkä tämä mies jopa vaihtaa lapaa välillä kätellessä ja kuvitellessa, että juttelee naisen kanssa netissä😉
Hämmennyin tästä aloituksesta. Haluat vain käsipeliä mutta pimppiä et anna.
Miten saat nautinnon itse?.. Pitääkö hoitaa sinut myös käsipelillä?
Ehkä kannattaa unohtaa tuo troIIi ja keskittyä kaivattuusi.
No minä en siitä nyt kamalasti mitään nautintoa saa. Ei se orgasmi nyt mitään niin ihmeellistä ole. Pikkasen tuntuu kivalta ja se on siinä. Ei sun tartte minua hoidella
Eiköhän tuo kommentoija ole itse se trolli joka esittää naista. Toisekseen ätmiltä yleisesti omaksuttu ilmaisu kaivattu on suoraan sanoen kuvottava.
Mutta jos pyytäin saisinko hoidella?
Miksi haluat hoidella noin?
Mikset halua rakastella?
Onko siellä alakerrassa kaikki ok. Haluatko suojella kumppaniasi joltain?
Mulle sopii vaan nainen, joka haluaa panna monta kertaa päivässä niin kuin minäkin.
Olen pupu, annan edestä ja takaa🐇
Ehtiikö käydä töissä?
Ehkä siinä vaiheessa, kun alkaa paikat olla nilellä, niin sit kerkee töihin ja toipumaan sinne.
Lupaat vaan.
Älä ylimainosta dille.
Tuskin se hereillä enää on, kun tuohon aikaan laittanu tuon asiansa. Sivusta
😊😊
Alakerrassa jonkinsortin tautia siltä vaikuttaa
Millaisia oireita sulla on? Mene Sukupuolitautien klinikalle. Ilmaista.
Toinen hyvä, että käyt verta luovuttamassa niin usein kyin mahdollista. Ilmaista.
Kyllä tutkitaan.
Ei mulla oo mitään. Ukkonäkö suojaa sukupuolitaudeilta 😅😅
Minkälaisia? Haluatko kertoa tarkemmin?
Kyllä on sympaattinen yksinkeskustelu sinulla taas aloittajamies, toivon onnea että saat muistoksi sellaisen joku kaunis päivä. Niinhän sitä sanotaan, että siitä puhe mistä puute. Oikein antoisaa naisvihamielistä öyhötystä kaikille, hyvin te vedätte👍
Naisilta voisi ehkä odottaa enemmän kuin sitä , että etuhampaat alahuulen päällä uskotaan näitä juttuja ihan sketsihahmoina
Tää totuus muuten osuu ja uppoaa
Itse kyllä lopettaisin suhteen samantien. Turha itseään kiusata jos ei halut kohtaa . Eri juttu joku sairastuminen tai yms.
Voi harmi, toivottavasti et ole kaipaamani mies. Häntä nimittäin haluan, mielettömästi, ja ottaisin tuollaisen 'runkuttelun' lähes loukkauksena. Haluan tehdä, ja kokeilla, hänen kanssaan kaikkea, myös seksin saralla.