Terveydenhoitaja Polvijärvellä

Anonyymi-ap

Sinä Terkkarit NEITI!!!!joka käyttäydyt puhelimessa todella välinpitämmättömältä ja toteat vaan että kylläpä tämä kone on nyt hidas VAIHDA ALAA!!!!! et sovi ollenkaan asiakaspalveluu olet äänesi on puhelimessa laiskantuntuinen etkä ole tormakka hoitajanakaan vänkytät koko ajan vastaan päivän selvissä asioissa..Tyhjästä sinulle kyllä palkka maksetaan ja olevinaan sanot ettei ole lääkäriä eikä lääkäriin pääse vanhemmat ihmiset riutuu tuskissaan ja kivuisaan niin kuin me nuoremmatkin.. Vaida TODELLAKIN ALAA mene vaikka onkimaan kaloja ja pouhuisit siihen puhelimeen selvemmin etkä sössöttämällä jotta siitä jotain sais selvää unehtelet toimittaa asioita joitten perään on soitelta jatkuvasti..Pitänee ottaa potilas-asiamieheen yhteyttä ja tehdä jo näpäytys käyttäytymisestasi!!!! terveisin veromaksaja!!!!!!!!!

10

1795

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Juu ja soitetaan takaisin sillon kun halutaan yöt ja päivät kroonisissa tuskissa ja kivuissa..eikä välillä kykene tekemään mitään ei etes istumaan..mutta Terveyskeskuslääkäretä ei kiinosta eikä ne välitä kun ovat vielä nuoria..ei he tunne näitä kipuja ja kun ei viitsitää etes tutkia otettuja tarkkoja mangneettikuvia ja tietokonekuvia..voi jumankauta..!!!!!!

    • Anonyymi

      Mummo itkua ja sitten vielä vähän lisää itkua. Oletko koskaan saanut sitä mieltä että se on ihan hyvä kerho. Pitää varmaan kirjautua sisään kirjoittaaksesi kommentteja. Häh huh

    • Anonyymi

      harvinaisen selvää tekstiä aloittajalta,,,ainakin näpäytys ja valitus kannattaa kirjoittaa huolellisemmin että saa tutkija tolkkua,,,

      • Anonyymi

        ,,,,, terve taas.,,,,, polkkaa tanssia ja menoksi vou,,,,,,,, lavalle nousee ylös asti kun liittymä otettu,,,,,,,,,,,


    • Anonyymi

      Minun kokemukset on aivan erillaiset .
      Palvelu on todella ystävällistä. Siellä ymmärretään jopa minun , junttimaista tusina huumoria . P.S: Oma käytös vaikuttaa,muiden käytökseen .

    • Anonyymi

      Polvijärven terveysasemalla olen saanut aivan ihanaa palvelua. Minua on palvellut hoikka silmalasipäinen sairaanhoitaja, joka on aina ystävällinen ja juttelee. Osaa ottaa verikokeen kivuttomasti henkilöltä, jonka verisuonet syöpähoidon solumyrkky on tuhonnut. Puhelinpalvelussa myös on aina uskomattoman hyvä palvelu. Hyvä Siun Sote ja Polvijärvi! Jos vielä joskus saataisiin tänne oma lääkäri, mutta hyvä näinkin!

      • Anonyymi

        Omat kokemukseni ovat kyllä toisentyyppisiä. Laboratoriossa mukava henkilökunta mutta muuten..


    • Anonyymi

      Olen saanut Polvijärven terveyskeskuksessa vain hyvää palvelua ☝️😊 Turhaan nyt aloittaja huutelee siellä.

      • Anonyymi

        Oletko henkilökuntaa?...


      • Anonyymi

        Ymmärtänet että nämä ovat kokemusperäisiä asioita:jos sinua on pidetty kuin kukkaa kämmenellä joku toinen on voinut saada kylmää kyytiä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Eläkeläiset siirrettävä muuttotappioalueille

      Joutoväki pois ruuhkauttamasta elättäjien arkea. Samalla putoaa jokaisen asumiskulut ja rahaa jää enemmän kuluttamiseen.
      Maailman menoa
      342
      2770
    2. SDP pelastaa uppoavan Suomen

      2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis
      Maailman menoa
      58
      2235
    3. Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti

      Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj
      Maailman menoa
      78
      1929
    4. Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee

      Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis
      Maailman menoa
      64
      1569
    5. Mitä haluaisit sanoa hänelle tänään?

      Kerro tähän viestisi. 🍭🍡🍦
      Ikävä
      140
      1512
    6. Minkä ikäinen

      on kaipaamasi ihminen? Minä vuonna syntynyt?
      Ikävä
      60
      1044
    7. Uuden upotuskasteen vaiettu ongelma

      Alkuseurakunnan kaste oli useamman vuosisadan upotuskaste, joka toimitettiin joko ulkona luonnon vesistöissä tai kasteki
      Kaste
      102
      1009
    8. Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!

      Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li
      Euroviisut
      7
      898
    9. Raiskaukset loppumaan?

      Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön
      Sinkut
      200
      815
    10. 36
      719
    Aihe