Juuassa näyttää olevan tapana varastaa puut tien varsilta ja myydä sitten eteenpäin kyllä vielä käry käy kun sattuu vika kasa lähtemään.
Puu varkaat
Anonyymi-ap
5
659
Vastaukset
- Anonyymi
höpö höpö sinä ja sinun puus..
- Anonyymi
Kun poraa reijän halon päähän ja laittaa sopivasti panosta sisään niin ei tartte kun odotella että missäpäin korjataan leivinuunia,sieltä se varas löytyy.
- Anonyymi
👍👍👍
- Anonyymi
Minulta vietiin puut pihasta ja alushousut narulta.
- Anonyymi
Aina voipi kysellä kaverilta isompaa raktoria jotta jaksaa vetästä naapurin pihakoivun juurineen kettingillä. Niistä saapi hyvän hinnan koivun istutsten aikaan!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Näin Enter-napilla tehdään miljardi euroa - Helsingissä
"Ei se nyt niin kovin ihmeelliseltä näytä. Tavallinen nappi, musta muovinpala, joka kököttää parikymppiä maksavan mustan2719447- 756432
- 286086
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni965890Jätä minut rauhaan
En pidä sinusta. Lopeta seuraaminen. Älä tulkitse keskustelutaitoa tai ystävällisyyttä miksikään sellaiseksi mitä ne eiv435739Ben Z: "SDP ei ole ollut 50 vuoteen näin huolissaan velasta"
"– Olen ollut eduskunnassa noin 50 vuotta, eikä SDP ole koskaan ollut niin huolissaan velasta kuin nyt. Se on tietysti h995624- 625063
- 434737
Mitä luulet, miten Martina Aitolehti pärjää Erikoisjoukoissa?
Kohujulkkis, yrittäjä ja hyvinvointivalmentaja Martina Aitolehti on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukot on574086- 493715