Mahdollinen ufo havaonto

Outo ilma palli tai sää havainto pallo lensi tuosta juuri ihmeellinen vähön kuin ufo täysin hiljaa jaa kovaa teki 90 asteen mutkan ilman dileitä.
3181
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mitä nappeja olet popsinu kannattasko sun tarkastaa lääkitys kohilleen

Äänestä

Se oli drone tän kaiken muun päälle... Ai helvetti sentään... Eihä täs voi ku nauraa.

Äänestä

Kattelin niitä kahta, näytti vähän säihkyviltä enkeleiltä. Kyllä tää kaikki kuulkaas tästä. Tai sit ei, mut hyvin käy niinki. Just mietin, mitä kaikkee täs o ollu, mitä tästä opittu, ja se lohduttava ajatus oli se, ettei yhtään mitään. Kaikki muuttuu koko ajan, mut jotku asiat ei koskaan. Se on vaan ja ainoastaan hyvä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Outo ilma palli tai sää havainto pallo lensi tuosta juuri ihmeellinen vähön kuin ufo täysin hiljaa jaa kovaa teki 90 asteen mutkan ilman dileitä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu