Lopetin eilen kyseisen kanavan tilauksen, koska kyseinen "kaveri" ei pysty puhumaan yhtä lausetta loppuun ilman puuskuttamista, eli hengästymättä. Myös kyseisen kaverin naama on siinä kunnossa että se todennäköisesti räjähtää minä hetkenä tahansa. Tyypillä oli ennen ihan viihdyttäviä videoita nyt lähinä tubettaa kuinka varasti Ukrainalaiselta lapselta ja hänen äitiltään leivät heidän nenän alta.
Youtube: Keijo keripukki
14
1257
Vastaukset
- Anonyymi
Hän on avohoidokki ja imbesilli. Älä ivaa häntä ja anna toisen laittaa mielestään hyviä juttuja. Sosiaaliviranomaiset näkevät niistä milloin on taas aika lähteä lataamoon.
- Anonyymi
Muttaku se ei enää edes YRITÄ!
- Anonyymi
" Sosiaaliviranomaiset näkevät niistä [videoista] milloin on taas aika lähteä lataamoon. "
-kyllä se TAPPAKAA MINUT tokaisu videon lopuksi oli taas selvä 'pääsylippu' takaisin suljetulle.. siis ainakin mun mielestä?
- Anonyymi
Yhdyn edellisiin puhujiin.
Ennen se näki vaivaakin videoidensa eteen leikkauksineen kaikkineen, mutta nykyään tosiaan mölisee vain päissään ja aivan rapakunnossa kameralle asioista, jotka vìtuttaa häntä. Kaikkihan SITÄ páskaa tekee tubessa.
:| - Anonyymi
Tähän pointtiin haluan kommentoida:
" Tyypillä oli ennen ihan viihdyttäviä videoita nyt lähinä tubettaa kuinka varasti Ukrainalaiselta lapselta ja hänen äitiltään leivät heidän nenän alta. "
-kyseessä on jonkinmoinen uhriutuminen ja itsesääli, koska Kylmiksen sisuskalut vetelevät täysin viimeisiään ja Keijo itsekin tietää, ettei elä enää kovin kauaa.
Viimeisimpänä akuutti haimatulehdus. AUTS! Ei kyllä käy sääliksi. :O- Anonyymi
Matti kesti loppuun asti, Kylmis vain 3 vuorokautta, kunnes soitti ITSELLEEN ambulanssin! Ensimmäinen kerta elämässään ja ei ihme, että vihaa itseään, koska Masa kesti.
:O - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Matti kesti loppuun asti, Kylmis vain 3 vuorokautta, kunnes soitti ITSELLEEN ambulanssin! Ensimmäinen kerta elämässään ja ei ihme, että vihaa itseään, koska Masa kesti.
:OMuistuttaa kovaa närästystä, mutta kipu on alempana ja ei lakkaa hetkeksikään. Pahenee, pahenee ja pahenee. Lopulta kipu on sietämätön, koska et pysty syömään, juomaan etkä nukkumaan lainkaan.
Matti oli äijä isolla äällä. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muistuttaa kovaa närästystä, mutta kipu on alempana ja ei lakkaa hetkeksikään. Pahenee, pahenee ja pahenee. Lopulta kipu on sietämätön, koska et pysty syömään, juomaan etkä nukkumaan lainkaan.
Matti oli äijä isolla äällä.Joo oli Matti kova äijä, mutta sillä oli krooninen haimatulehdus, ei akuutti. Joten kivut ei äkillisiä ja kestämättömiä.
-faktaa - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo oli Matti kova äijä, mutta sillä oli krooninen haimatulehdus, ei akuutti. Joten kivut ei äkillisiä ja kestämättömiä.
-faktaaKyllä vaimonsa itki ja suorastaan rukoili, että suostuisi ambulanssiin. Matti oli vaan, että ei, tää on vain joku Norovirus ja menee itsekseen ohi.
Kuoli saatana!
- Anonyymi
" ..Tyypillä oli ennen ihan viihdyttäviä videoita.. "
Mua ärsyttää, kun se nykyään saarnaa. Mitä viihdyttävää siinä tosiaan on? - Anonyymi
Kylmis ei ole niin kova juoppo kuin antaa ymmärtää. Se haluaa teidän luulevan, että se on täyspäiväinen juoppo, mutta oikeasti se on tuurijuoppo joka saattaa viikon juoda keskiolutta ja tehdä kännissä lauluviseoita youtubeen ja sen jälkeen homehtuu sängyn pohjalla kuukausia selvinpäin
- Anonyymi
This.
- Anonyymi
Kylmät kädet ei saanut lievää akuuttia haimatulehdusta. Lievä menee 3-4 päivässä ohi vaikka maha on kipeä. Kylmät kädet ei lopettanut ajoissa ryyppäämistä kun maha alkoi tulla kipeäksi. Eli kylmät kädetlle asia oli uutta ja vetäisi melkein päätyyn asti. Taas oltiin lähellä, ettei kylmät kädet ruennut haisemaan pahemmin määnneelle lihalle. Kylmät kädet kuitenkin pelästynyt ja tuurijuoppouttanut itseään.
-perseenhaju-- Anonyymi
Ota huomioon myös Kylmiksen sydän- ym. ongelmat sekä jalkojen menettämisen ja torsoksi päätymisen uhka.
Onkohan Kylmis lopultakin raitistunut?
-Lopettakaa ajoissa
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....588760Maataloustuet pois
Jokainen maksakoon harrastuksensa itse. Eihän golfin peluutakaan maksa yhteiskunta.3066594Australia, Britannia ja Kanada tunnustivat Palestiinan
Aikooko Petteri Lapanen pysytellä persujen ja uskovaisten panttivankina ja jättää Suomen historian väärälle puolelle?995907- 1523810
Joulukinkku NYT
Sian kankuista tulee vielä pula. Nyt on oikea aika hankkia joulukinkku.283203Maahanmuuton vastustajat ovat vajakkeja
Jokainen täysijärkinen suomalainen tietää, että Suomi ei pärjää ilman ulkomaalaisvahvistuksia.623119- 1541934
On asioita joita kadun
Yksi niistä on eräs J mies. Olen vasta hiljattain tajunnut. Kuinka väärin tein. Tulit sydän tarjottimella.. mutta tässä171766- 321448
Mitä sä pelkäät?
Että paljastan sut ja touhusi? Elät jotain ihan omaa fantasiaasi ja ainoa virhees oli sekoittaa mut näihin sairaisiin le191216