Oon niin innoissani ❤️ Vielä kun sais liput hankittua. Monta vuotta tätä bändiä on odotettu tänne saapuvaksi. Ihan huikeeta!
Coldplay tulee vihdoinkin Suomeen
15
1305
Vastaukset
- Anonyymi
I can’t wait!! Vuosi pitäis vielä odottaa ja ensin saada ne liputkin.
- Anonyymi
Liput saatu!! Saiko muutkin liput?
- Anonyymi
Kaikkea sitä kuunnellaankin, mutta se ei ole tekijöiden vika.
- Anonyymi
Coldplay on maailman paras bändi. Niin se vaan on 🥰
- Anonyymi
Apinoita koijataan oikein huolella Live Nation toimesta, peruslippuja tuli tänään vain muutama ja dynamic lippujen hinnat 400
- Anonyymi
Melko tuuripeliä oli millaiset liput saa. Piti ottaa ne mitkä sai, vaikka ois halunnut paremmille paikoille. Onneksi oon nähny Coldplayn kerran aiemmin.
- Anonyymi
Soittaako Coldplay rock-musiikkia, vai mitä? Räppii, shittii, shottii, poppii...?
Ai mutta täähä taitaakin olla se maailmankuulu speedmetal yhtye !! Hienoa. - Anonyymi
Mene järkkäriksi niin näät ilmaiseksi
- Anonyymi
Oon nähny aiemmin ja voin kertoa että ikinä en oo elämässäni hienompaa keikkaa nähny.
- Anonyymi
Lipunmyynti ainakin oli ihan persiistä. Jäi ostamatta kun ei viittiny yli 300 euroa pulittaa. Ois ilmeisesti pitäny rekisteröityä ennakkoon.
- Anonyymi
Olen kuunnellut kappaleita kun en ole ikinä aiemmin kuullutkaan koko bändistä. No eipä sytyttänyt. Pelkkää pask..,
- Anonyymi
Ompa mul niije yks levy tuol hyllyssäni ja suhde siihe kasvanut koko ajan paremmin etä tääki on semmone bändi, että vie hieman aikaa ennenkuin alakaa digata. Sama kuvio joka kesti noin peräti 10 vuotta oli ismo Alangon soolomusa kjoka siis todella otti kauan aikansa eli vaati pitkän kypsyttelyajan ennenkuin alako tojella aueta kunnolla. Coldplay taitane aueta minulle noin 3 vuodessa eli nyt alkaa tuntuu siltä että voi kuunnella nauttimalla. Vahvuudet on enemmän syvyystasossa enkä koe bändiä hittikoneena vaikka hittejä on tietenki tekeneet paljon.
- Anonyymi
ei Alankoa IKINÄ !!!
- Anonyymi
Kaikkiin konsertteihin huumetestit. Huumehörhöt saavat jäädä himaan nojailemaan.
- Anonyymi
Yhtye on panostanut valtaviin live-esityksiin ja tai musavideoihin enemmän kui itse biiseihin.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1852680Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1482407Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061122- 73921
- 64921
Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20810Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait239809Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka283767Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies88759Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22708