Onkohan ongelma

kun on nyt tullut sellaista uutta käytöstä Skoda Octavia VRS urheiluautooni että sen usein tuntuu kovin voimakkaasti kampeavan vasemmalle ?
2273
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Se on ihan normaalia että Skoda hakeutuu kaalimaalle.

Äänestä

Ajatko pohjoisesta etelään? Eli kampeaako itään? Ei olisi outoa! Kiitos! Tero

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kun on nyt tullut sellaista uutta käytöstä Skoda Octavia VRS urheiluautooni että sen usein tuntuu kovin voimakkaasti kampeavan vasemmalle ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu