Rahaa on. Muttei autoa. Missä on Forester ilman hybridpaskausta? Maksaisin välittömästi 50000eur kunnollisesta autosta!
Eikö todellakaan saa Foresteria ilman hybridiä?
16
822
Vastaukset
- Anonyymi
Miks sen pitää olla just Subaru? Katsele muita merkkejä.
- Anonyymi
”Miks sen pitää olla just Subaru? Katsele muita merkkejä.”
Muut merkit ei oikein innosta. Mikä foresterin korvaaja voisi olla? Boxeri kone on kiva.
- Anonyymi
Kokeileppa Outbakkia.Ei huono.
- Anonyymi
” Kokeileppa Outbakkia.Ei huono.”
Ei se huono olekkaan mutta matala ja pitkä. Foreseri on mukavan korkea ja pikku korotus vaan parantaa. Uusinta outbackia en ole ajanut mutta mitata ei muutu mutta turbokone kyllä kiinnostaisi.
- Anonyymi
Ei huano. Ei huano. Jope ite. Jope ite.
- Anonyymi
Itse ostaisin 2,5 foresterin mieluusti ja ilman tuota hybridi tekniikkaa koska ei se näytä edes auttavan. Hieman katsastellut josko tuottaisi amerikan ihmemaasta 2,5 forren ja en nyt puhu turboista vaan vähän ajetusta käytetystä. Eiköhän sillä pääsisi uudempiin solterroihin next gneratin malleihin saakka. Onhan niitä muitakin merkkejä mutta tottunut tuohon subaru logoon ja tyyliin joten pitäkää teslanne. Annan muiden ajaa millä haluaa mutta minä ajan subarulla.
- Anonyymi
Et saa sitä rekisteriin, amerikanmallia.
Esittelivät pari päivää sitten myös uuden 2025 Subaru Foresterin.
Ei toivettakaan että vois ostaa Suomessa ilman hybiridiä.
Suomessa uutta mallia ei edes uutisoida - vaan näitä kiinalaisia sähköautoja
- Anonyymi
Osta 4-veto Seatti. Älä tuhlaa rahoja hybridillä pilattuun bokseri paskaan. Ateca on halvempi ja parempi maasturi.
https://www.youtube.com/watch?v=YMeOitAiEy0 - Anonyymi
Kokeile Subaru Crosstrekkia.
https://moottori.fi/ajoneuvot/jutut/koeajo-subaru-crosstrek-ei-revittele-kohti-nykyaikaa/- Anonyymi
Muisto 60 luvulta. Surkea tuhnu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muisto 60 luvulta. Surkea tuhnu.
” Muisto 60 luvulta. Surkea tuhnu.”
Hah nämä katkerat pysyvästi autottomat on aina piristäviä.
Totanoin uudempaa tässä nyt ollaankin pikkuhiljaa etsiskelemässä/rakentelemassa muttei tavis versiota. - Anonyymi
” Kokeile Subaru Crosstrekkia.
https://moottori.fi/ajoneuvot/jutut/koeajo-subaru-crosstrek-ei-revittele-kohti-nykyaikaa/”
Crostekillä vanhalla kokeillut vuosia sitten ja se korimalli ei oikein toimi minulle. Näppärä ja uudet pystyviä pahoihin paikkoihin mutta kone vain 2l ja kori ei sovi minulle.
- Anonyymi
Vapaastihengittävä 2.5 on se oikea kone. Ei tarvita turboa. Kevyt hybridi suzukin tapaan voisi olla riittävä lisä ja se oikeasti toimii yksinkertaisesti olematta tekniikka mörkö eli halpa ylläpitääkkin vuosien päästä.
- Anonyymi
Uunituore raportti jossa ei hybridiä.
https://www.youtube.com/watch?v=2bz2oyHwdqs&ab_channel=Motormouth- Anonyymi
"Uunituore raportti jossa ei hybridiä.
https://www.youtube.com/watch?v=2bz2oyHwdqs&ab_channel=Motormouth"
Olipas hyvnnäköinen kuski!
- Anonyymi
Itse haaveilen H6 koeesta jo vanhaan foresteriini. Kait se koko paketti sinne mahtuu automaattilaatikoineen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kauppa nosti hintoja, K-kauppa laski
Elintarvikkeiden arvonlisävero laski vuodenvaihteessa 13,5 prosenttiin. S-kauppa siirsi alennuksen suoraan katteisiin pi675927Vilma Nissinen pyytää anteeksi rasistisia lausuntojaan
Nöyrtyi kuten persut yleensäkin. On kyllä noloa tuollainen vätystely, kun ei ole miestä seisoa omien lausuntojensa takan3495749Hiihtäjä Vilma Nissisen kommentit aiheutti paniikkia
ja hernettä vedettiin nenään. Nissinen kertoi torstaina haastattelussa, kun häneltä kysyttiin, että tykkääkö hän hiihtä934731Huuto yltyy persujen piirissä Venezuelan johdosta.
Kohta kakofonia yltyy kun persut tajuavat mitä Venezuelassa tapahtui. Von den Leydenki jo kipuilee kuten persut EU:ssa y122235Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa kaudesta - Iso pettymys tv-katsojille!
Unelmia Italiassa -sarja kertoo Ellen Jokikunnaksen perheen elämästä Suomessa ja Italiassa. Nyt Ellen on kertonut tuleva182048Nyt ottaa persua pattiin: sähköauto joulukuun myydyin
🤣 prööt prööt pakoputkellaan pörisevää persua ottaa nyt saamaristi pattiin, kun paristoilla kulkeva sähköauto on noussu521952Ovatko Perussuomalaiset kommunisteja?
Toiset sanovat että ovat, toiset sanovat että eivät. Ainakin heillä on paljon sen aatteen piirteitä, koska haluavat kont431870Martina vuokraa yksiötä
Nyt on tarkka'ampujan yksiö vuokrattavana 800 e. Toivottavasti löytyy hyvä asukas.2511211Jokaisella tytöllä on supervoimansa
Millaisia ajatuksia artikkeli herättää? Mainos: Dove | ”Itsetuntoni oli ihan romuttunut” – Peppina Rosén haastaa tavan2031114Voi kauhiaa: keikkapaikat keikahtavat juopottelun puutteessa!
Vai ei tule rahaa artistille viinanmyynnin vähennyttyä. Missähän muualla kannattavuus korreloi myrkyn imemismäärän ka641061