Rahaa on. Muttei autoa. Missä on Forester ilman hybridpaskausta? Maksaisin välittömästi 50000eur kunnollisesta autosta!
Vastaukset 16
- Anonyymi
Miks sen pitää olla just Subaru? Katsele muita merkkejä.
- Anonyymi
”Miks sen pitää olla just Subaru? Katsele muita merkkejä.”
Muut merkit ei oikein innosta. Mikä foresterin korvaaja voisi olla? Boxeri kone on kiva.
- Anonyymi
Kokeileppa Outbakkia.Ei huono.
- Anonyymi
” Kokeileppa Outbakkia.Ei huono.”
Ei se huono olekkaan mutta matala ja pitkä. Foreseri on mukavan korkea ja pikku korotus vaan parantaa. Uusinta outbackia en ole ajanut mutta mitata ei muutu mutta turbokone kyllä kiinnostaisi.
- Anonyymi
Ei huano. Ei huano. Jope ite. Jope ite.
- Anonyymi
Itse ostaisin 2,5 foresterin mieluusti ja ilman tuota hybridi tekniikkaa koska ei se näytä edes auttavan. Hieman katsastellut josko tuottaisi amerikan ihmemaasta 2,5 forren ja en nyt puhu turboista vaan vähän ajetusta käytetystä. Eiköhän sillä pääsisi uudempiin solterroihin next gneratin malleihin saakka. Onhan niitä muitakin merkkejä mutta tottunut tuohon subaru logoon ja tyyliin joten pitäkää teslanne. Annan muiden ajaa millä haluaa mutta minä ajan subarulla.
- Anonyymi
Et saa sitä rekisteriin, amerikanmallia.
Esittelivät pari päivää sitten myös uuden 2025 Subaru Foresterin.
Ei toivettakaan että vois ostaa Suomessa ilman hybiridiä.
Suomessa uutta mallia ei edes uutisoida - vaan näitä kiinalaisia sähköautoja
- Anonyymi
Osta 4-veto Seatti. Älä tuhlaa rahoja hybridillä pilattuun bokseri paskaan. Ateca on halvempi ja parempi maasturi.
https://www.youtube.com/watch?v=YMeOitAiEy0 - Anonyymi
Kokeile Subaru Crosstrekkia.
https://moottori.fi/ajoneuvot/jutut/koeajo-subaru-crosstrek-ei-revittele-kohti-nykyaikaa/- Anonyymi
Muisto 60 luvulta. Surkea tuhnu.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Muisto 60 luvulta. Surkea tuhnu.
” Muisto 60 luvulta. Surkea tuhnu.”
Hah nämä katkerat pysyvästi autottomat on aina piristäviä.
Totanoin uudempaa tässä nyt ollaankin pikkuhiljaa etsiskelemässä/rakentelemassa muttei tavis versiota. - Anonyymi
” Kokeile Subaru Crosstrekkia.
https://moottori.fi/ajoneuvot/jutut/koeajo-subaru-crosstrek-ei-revittele-kohti-nykyaikaa/”
Crostekillä vanhalla kokeillut vuosia sitten ja se korimalli ei oikein toimi minulle. Näppärä ja uudet pystyviä pahoihin paikkoihin mutta kone vain 2l ja kori ei sovi minulle.
- Anonyymi
Vapaastihengittävä 2.5 on se oikea kone. Ei tarvita turboa. Kevyt hybridi suzukin tapaan voisi olla riittävä lisä ja se oikeasti toimii yksinkertaisesti olematta tekniikka mörkö eli halpa ylläpitääkkin vuosien päästä.
- Anonyymi
Uunituore raportti jossa ei hybridiä.
https://www.youtube.com/watch?v=2bz2oyHwdqs&ab_channel=Motormouth- Anonyymi
"Uunituore raportti jossa ei hybridiä.
https://www.youtube.com/watch?v=2bz2oyHwdqs&ab_channel=Motormouth"
Olipas hyvnnäköinen kuski!
- Anonyymi
Itse haaveilen H6 koeesta jo vanhaan foresteriini. Kait se koko paketti sinne mahtuu automaattilaatikoineen?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan bisneksillä ei mene hyvin
https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/c46da6ab-340f-4790-aaa7-0865eed2336 Yrityksen konkurssihakemus on tullut kärä3011243Tiesitkö? Martina Aitolehden isäpuoli on tämä suosittu laulaja
Martina Aitolehti on seurattu julkisuuden henkilö. Lähipiiriin mahtuu muitakin tunnettuja henkilöitä. Tiesitkö, että Ma301017- 64847
- 68824
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html413650- 46607
- 38572
Kiteen Pallon superpesisjoukkue pelaa huumeiden vaikutuksen alaisena
Huumerikos. Yleisesti uskotaan, että se seikka, että eräs KiPan pelaaja kärähtää huumeista, on vain jäävuoren huippu. M77564Mies, olenko ymmärtänyt oikein?
Ystävyys/salainen suhde/molemmat ovat täysin poissuljettuja asioita? Nainen64553Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl447551