Se mitä sanoin

hieman "rumaan sävyyn" niin en tarkoittanut millään tavalla sinua vaan exääni. Olen pahoillani aiheuttamaani väärinkäsitystä.
5242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jaa, muistaakseni mainitsit siinä nimeni useaan otteeseen samalla kun haukuit oikein olan takaa.

Naisvihaa?

Äänestä

Jopas oli selitys.

Äänestä

Sano nyt vielä että pelikaani lensi turbiiniin.

Äänestä

Okei, en kyllä muista, että olisin suivaantunut jonkun minulle tuntemattoman provoilusta. Ehkä vika on minussa😉

Äänestä

Noin sen tulkitsinkin, tuttua kyllä ennestään, ei mitään huolta siitä🙂

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

hieman "rumaan sävyyn" niin en tarkoittanut millään tavalla sinua vaan exääni. Olen pahoillani aiheuttamaani väärinkäsitystä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu