Kuinka helposti eturistiside voi mennä uudestaan rikki noin 2-3 viikon kohdalla leikkauksen jälkeen? Että vaatiiko esimerkiksi vaan ihan pienen kiertoliikkeen tai vastaavan? Ja millaisia oireita silloin ilmenee jos se menee uudestaan? Muutama päivä sitten kun hieman käänsin jalkaa sivulle kun yritin jännittää pohjetta kuului sellainen pieni naksahdus kuin kuuluu välillä kun joku paikka hieman aukeaa ja tietenkin heti ajattelin että meni uudestaan eturistiside rikki.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo2032157Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1591439Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset2271071- 71927
- 58908
- 47833
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus72831- 93787
Martina avaa suhdettaan
IL 22.7: Martina avaa suhdettaan nuoreen Muhikseen. Nyt on jo vakavaa, on käyty syömässä Itä-Helsingissä. Onkohan muutt200697Hyvinvointitalo, mitä sanoo Korkein hallinto-oikeus . Mikä on kansalaisten oikeusturva?!
Onpa mielenkiintoisessa vaiheessa Pyhäjärven hyvinvointitalon kohalo; Saako rakentaa, vai eikö? Kaupungin tekninen johta110697