Olipahan uni

Olit H siinä paksuna, mutta lapsi ei ollut mun. Kenties kuvastaa luonnettasi jakorasiana.
5199
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onneks mulla ei oo enää montaa vuotta aikaa että
Voin saada lapsia. 45 vuotiaana alkaa yleensä menopaussi. Hedelmällinen aika alkaa silloin olla päätöksessä

Äänestä
  • Siihen saakka pelkkää kakkoseen vetelyä?

    Äänestä

Harrastan seksiä ja jaan qillua just sen verran kun haluan. Ei kiinnosta sun tai muiden mielipiteet.

Äänestä

Vaginanvartia

Äänestä

Luuletavasti enemmän olisin jakorasia jos se sulle olisi ollut. 🫢

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olit H siinä paksuna, mutta lapsi ei ollut mun. Kenties kuvastaa luonnettasi jakorasiana.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu