tässä nähdään ku tulee ero minkä perässä muija o juossut. Rahan. nyt se kitisee ku ei oo mitään. olis senkin liiton aikana kouluttautunu eikä vaan nostanu mikon rahoja. ny inisee....
mikko koivu
13
538
Vastaukset
- Anonyymi
Eikö tämä ole yksityinen asia. On vain väärin lapsiakin ajatellen,että tälläistä juttu tehdään yksityisestä asiat ei kuuluu kaikille.
Ihan toimittajien pahan suopaa jota ei saada kuriin.- Anonyymi
Niinpä, olisi viruhoron kannattanut tyytyä avioehtoon minkä allekirjoittanut, mutta se ahneus.
- Anonyymi
Eihän venakot muuta osaa kun kusettaa. Mit nyt ei onnistunut.
- Anonyymi
Missä on lapsiasiavaltuutettu joka lopettaa tälläisen julkisuuden.
- Anonyymi
Älkää uskoko jossain on joku joka suojelee lapsia.Lapset on julkista riistaa.Lapsiasiavaltuutetut ei ne pysty auttaa.Toinen vanhempi josta ei pidä.On helppo tehdä Hirviö Nämä julkiset tuomiot.Hirveitä.Uskon isän yrittävän huoltaa lapsensa .Äitikin jossain vaiheessa.Kun vihalta on päässy yli.
- Anonyymi
kapitalistipaskat
- Anonyymi
Mikko ei saanut tarpeeksi pesää?
- Anonyymi
kullia
- Anonyymi
Rahan tienaaminen on kymmenen kertaa helpompaa kuin sen säilyttäminen . Miehen heikkous em. totuudessa on nainen . Älä lupaa kenennekään koskaan mitään eläkä sitoudu mihinkään niin onpa huoleton elämä.
- Anonyymi
Onneksi oli avioehto, pitäisi olla automaatisesti aina kaikissa parisuhteissa.
- Anonyymi
Mutta helena ajelee tosi kelliilla autolla miks ei mene töihin sais muuta ajateltavaa
- Anonyymi
Vähän kurjia juttuja.Kohta alkaa toinen suunta.Isä kun jaksaa vielä vähän aikaa lapset tarvitsee sinua Mikko.
- AnonyymiUUSI
Mikko Koivu ei löydä Asunto Oy Turun Rikikujan autoksen ja autopaikan osakekirjoja. Virallisen lehden 1.4 nettilehdessä on kuulutus. Jos löytyy piironginlaatikostanne tai muualta, viekää ne käräjäoikeuden kansliaan sanotaan lehdessä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1703303
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541869Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471819Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591714- 771594
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3411520Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811389The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201278- 1581142
Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251125