minka paksuista

nissan sunny 1.6lx vm.89 aan?
4352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

tempaise alipaineletku jommasta kummasta päästä irti ja mittaa työntömitalla metalliputken paksuus ja marssi sen mm-luvun kanssa varaosakauppaan niin saat oikeaa letkua. on muuten sellainen letku että aiheuttaa monessa autossa häiriöitä jos ei ole tarpeeksi usein vaihdettu.pieni reikä niin heti alkaa nykiminen.

Äänestä

letkun koko 3.2*8.5 kovettumaton,ei käy pvc putki esim se läpinäkyvä koska kuumassa konehuoneessa ei kestä kun vuoden.

Äänestä
  • loytyyko Biltemasta tms?

    Äänestä

  • sun nisti kirjoitti:

    loytyyko Biltemasta tms?

    Menet semmoseen varaosaliikkeeseen jossa on esim hydrauliikka ja muita osia.Onneks meidän kaupungista saa saman katon alta kaikki mitä tarvii eikä tarvii bilteman lisävaruste tehtaisiin turvautua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


alipainelatkua kirjoitti:

nissan sunny 1.6lx vm.89 aan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu