Käyttöautonissan

Surkea palvelu ja täysin ylimielinen myyjä. Älkää menkö.
19415
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 19

Vanhimmat

Oman mielikuvituksesi tuotosta tuokin

Äänestä

Sinä voit mennä suksikauppaan.

Äänestä
  • Vaan sinä kipität aikuisten lelukauppaan 😅🤣

    Äänestä

Mulla samanlaisia kokemuksia. Myyjän valehtele huollosta aiheutti mulle satojen eurojen tappion. Myyjä tuli vielä kotini pihaan uhkaavasti autolla.

Äänestä
  • Tuokin taas oman mielikuvituksesi tuotosta jep jep

    Äänestä

Törkeä äijä minulla samoja kokemuksia.

Äänestä

Mistä te tiedätte toisen mielikuvituksen.

Äänestä

Minulla on huonoja kokemuksia myyjästä.

Äänestä
  • Mitä mun äitivainaa kuuluu sulle.

    Äänestä

Törkeää palvelua.

Äänestä

Onko tämä automyyjän teko rikos. Tuohon firmaan ei tarvi mennä. Jotain totta tässä myyjän kanssa on.

Äänestä

Kaveri kertoi. Myyjä syytti rikoksesta vaikka itse asiassa rikosilmoituksen teki asiakas. Älkää ikinä menkö tämän myyjän puheille. Käyttisnissan.

Äänestä

Minä pyydän anteeksi jos olen valehdellut ja aiheuttanut taloudellista hyötyä itselle. Tiedätkö mitä on automyyjän työ. Ihmiset vittuilee ja ovat rikkaampia kuin minä. Minä voin valehdella kuinka paljon haluan. Sinun on pakko tehdä mitä haluan.

Äänestä

Kerrankin totuus kaikille. Nyt on asiaa.

Äänestä

Mieluummin kuljen kävellen ja bussilla. Tuo myyjä ei enää vie rahojani uudestaa.

Äänestä

Minä olen se jolle tämä henkilö aiheutti taloudellisen tappion ja kävi uhkaikemassa. Nyt sanon hänelle että tule vielä kerran uhkailemaan. Tuo vaikka kaverisi niin katsotaan sitten mitä tapahtuu. Minä en sinua pelkää. Enkä rääpäleitä mukanasi. Minä olen rehellinen ja enkä pelkää teitä. Te pelkäätte minua.

Äänestä

Voin todistaa kaiken ja myyjä on käyttöauto.

Äänestä

Tämä on hyvä tietää.

Äänestä

Niin ja putkimiehetkin käyvät siellä, byäääähhh, byäääh. Ne samat joille olen velkaa vieläkin. Ulosottomieskin kävi.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Surkea palvelu ja täysin ylimielinen myyjä. Älkää menkö.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu