Toyota niin tylsä auto kun ei koskan mitään vikaa

Kolmas toyota jo mukka
Koskaan ei mitään vikaa ollut

Miten auto voi olla noin huoleton..

Emen oli peugeot bolvoo giat äjoita en koskaamenää katsele
16405
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ensin carina farkku eco mtosi hyvä
Siten avensis automaati farkiu ei bikaa kiskaan.
Sitten rav 4 hybriid neliveto ei koskaan vikaa.

Mikä seuraavaksi , niin hyvä rav ettei voi vaihataa vaika rahaa olis vaihtaa

Käytän sen etelän matkailuun
Biime buonna oltiin etelässä 8 kertaa

Äänestä

Kaikki autot kyllä kestää kun pitää huolta ja tekee kaikki huollot mitä pitää.

Äänestä
  • Älä osta. Sillä siitä ongelmasta pääset.

    Tyydy nyt vaan siihen nippusidekorjattuu diesel-gate kulkineeseen.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Älä osta. Sillä siitä ongelmasta pääset.

    Tyydy nyt vaan siihen nippusidekorjattuu diesel-gate kulkineeseen.

    Mistä nippuside korjatusta puhut, kerro toki tarkemmin?

    Äänestä

Mulla oli audi,kesti melkein 40000 km ja hajos.

Äänestä

Nyt on Toyotan omapojalla ahistus pahassa jamassa ja jutut samaa luokkaa. Ei se Toyota sieltä nouse jos ei muutu täysin.

Äänestä

Ja yksisarvinen on totta, hihii!

Äänestä

Toyota on sama kuin mauttomalla lauantaimakkaralla ajaisi.

Äänestä
  • Kommen toi kuka miljonääri joka ajaa rolssilla

    Äänestä

  • Mites Toyota Soarer, crown, celsiour tai supra?

    Äänestä

Kaikki autot on tylsiä sen ekan 3kk jälkeen. Itellä on ollut liisarina saksan premiumeja, skodia ja tojoja. ihan samallalailla ne on tylsiä arjessa. Ne on vain autoja täyttämään liikkumisen tarve.

Siinä arjessa niidne erot kyllä tulee esille hyvin. Erot on enempi painotuksia eikä niin että jokin olisi kokonaisuutena huono vaikka huonoin oli kyllä bemari. Sitä ei ikinä 3v liisariaikana saatu pajalla täysin kuntoon. Toiseksi huonoin oli Skoda missä oli sama rumba.

Jos auton merkki on uskonto niin sitten tietysti omat ajatukset menee toisin.
Meille muille ne kuitenkin on vain autoja.

Äänestä
  • "Kaikki autot on tylsiä sen ekan 3kk jälkeen."

    Autossa jossa ergonomia ja ajo-ominaisuudet ovat kunnossa se tylsyys on mukava asia arjessa. Toista on nämä onnettomat tojot joiden melu, huono ergonomia ja surkea ajettavuus tekevät arjesta surkeutta.

    Äänestä

Kadunvarret ovat täynnä vessanpönttölogoilla varustettuja lauantaimakkarapötköjä.

Äänestä

Kyllä Monacon kasinolla huuli pyörähtäisi, jos joku sinneToyotalla ilmestyisi! Kertoisi vaan että kun meillä Suomessa ollaan totuttu vaarista nykyvajakkiin ajamaan Toyotoilla, niin milläs sillä muulla!

Äänestä
  • Toyota onkin pikkupaja jonka koko tuotanto tulee Suomeen ,muualla aivan tuntematon merkki

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kolmas toyota jo mukka
Koskaan ei mitään vikaa ollut

Miten auto voi olla noin huoleton..

Emen oli peugeot bolvoo giat äjoita en koskaamenää katsele

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu