Juu, Siinä on "sopusuhtainen" nainen.. juu..
Henna Kalinainen
32
1246
Vastaukset
- Anonyymi
Henna on Fittneskaunotar !! :o)
- Anonyymi
Ei voi kuin ihailla miten hyvin Hennalla menee.Hoitaa lapsensa hyvin.Tukiainen on pilannut lapsensa elämän.
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17959421S
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Hän on tuplannut elopainonsa lyhyessä ajassa.
- Anonyymi
Hoikempi sentään kuin trikotletti
- Anonyymi
Pimeässä ei erota hirtahevosta..
- Anonyymi
Miksi kaikkien pitäisi näyttää samanlaisilta
- Anonyymi
Oli nuorena hyvännäköinen. Nyt EI todellakaan ole.
- Anonyymi
No hyvä äiti ja mukava luonne. Eipä siitä ulkonäöstä ollu paljon hyötyä kaikelaisten Miklu Forsellien kanssa. Nythän hänellä on täyspäinen mies.
- Anonyymi
Kauhea näköinen paksukainen nykyisin...
- Anonyymi
Kauhea näköinen nykyisin
- Anonyymi
Minkähän näköinen itse olet.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minkähän näköinen itse olet.
En ainakaan tuon näköinen, enkä paksukainenkaan.
- Anonyymi
Kukaan ihminen ei ole kauheannäköinen.
- Anonyymi
Kyl mä vaan olen nähnyt kauheannäköisen ja sitä Henna on.
- Anonyymi
Sille on iskenyt sama tauti kuin Henry saarelle
- Anonyymi
Montako leukaa sillä nykyään on?
- Anonyymi
Nätti hymyilevä tähtisilmä on Henna
- Anonyymi
14:56 Oliko tuo vitsi?
- Anonyymi
Martina vihaa lihavia ihmisiä.
- Anonyymi
Tuskin "vihaa" , mut en minäkään pidä lihavista ihmisistä, koska jokainen voi asialle aina tehdä jotain....
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuskin "vihaa" , mut en minäkään pidä lihavista ihmisistä, koska jokainen voi asialle aina tehdä jotain....
No mikä lihavissa on ettei voi tykätä, jo on outo ajatusmaailma
- Anonyymi
Tuskinpa olet itse sen sopusuhtaisempi.
- Anonyymi
Virtahepo tämä nainen on!
- Anonyymi
Ööööööö......Hippo?
- Anonyymi
On kuin porsas
- Anonyymi
Henna kertoo Jarkon käyneen viimeaikoina toisinaan työmatkoilla, jolloin Henna on hoitanut lasta yksin. Tämä on tuonut oman lisämausteensa Hennan väsyneeseen arkeen.
Onkohan Jarkolla uus? - Vai onko kiinteistövälitettävää kauempaa.... - Anonyymi
Tais olla nykyään joku muu duuni. Mutta johan kertoi Henna millaisia Hennan päivät on. Opiskellut vuoden alusta ja ei ole saanut mitään suoritettua!! Nukkuu päivät kun pitäs opiskella. Sit yöt valvoo tv ja sipsit kaverina. Ja niin raskasta. Joutuu jopa yksin viemään ja hakemaan lasta päiväkodista jonne siis muutama satametriä! Uskomatonta. Selittelyn maailmanmestari hän!
- Anonyymi
No huh. Vie lapsen päiväkotiin ja painuu itse päiväksi nukkumaan...
- Anonyymi
Ällöttää nämä ala-arvoiset kommentit. Henna oli todella mukavan tuntuinen nainen telkkarissa FarmiSuomi ohjelmassa. Kukaan teistä lihavia inhoavista ja arvostelevista ei voi tietää mitkä syyt siihen että Hennalla on ylipainoa. Jokainen kantaa kilonsa itse ei siihen kaivata ikäviä arvosteluita. Minä tämän kirjoittaja olen vanha, ruma ja lihava mutta silti elänyt hyvän ja antoisan elämän.
- Anonyymi
Todella typerää kommentoida kenenkään ulkonäköä. Henna on varmasti hyvä äiti lapselleen.
- Anonyymi
Noudattaa Martinan kurssin ohjeita
Ketjusta on poistettu 6 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1125107
- 644959
- 884025
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753550Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv593101- 432741
- 152267
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️441814- 361688
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371588