Mun seuraaminen, olet lapsellinen.
Jätä jo se
Anonyymi-ap
33744
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 33
Vanhimmat
Mitä hyötyä tästä kommentista on kenellekään?
Onko stalkkeri, jos täällä lukee ja kirjoittaa??
Tekee paljon muutakin pevoviili kun on
Onhan siitä sille, jonka halutaan lopettaa turha seuraaminen. Voi käyttää aikansa johonkin kehittävään/Sivusta
😋😋😋😋😋😋😋😋😋😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17962425w
🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞
Mitä hyötyä tästä viestistä on kenellekään?
Voihan se herättää joissakin reppanoisssa toivottavasti edes häpeän tunteita, jotka kuvittelevat saavansa naisen seuraamalla ja väkisin väsyttämällä, kun tarpeeksi pitkään roikkuvat.
Luuletko että sun elämäs on niin mielenkiintoinen et joku seurais sitä?
Onko kauankin tuntunut siltä?
Rikollisia ei motivoi kiinnostavuus. Kuten pedari tiedät
Oletko lapsi vai vain lapsellinen?
En ole se sun toivomas henkilö. Sorry nyt vaan. Onko sulla tapana haukkua tuntemattomia henkilöitä? Hae apua ongelmiisi. Mulla on puhdas omatunto ja en harrasta rikollista toimintaa, sekin seikka siis puhdas, mutta kuinka on itsesi laita? Huolettaa.
T: eräs äiti-ihminen
Huolestuneisuus on joskus ihan validia, varsinkin jos oma perse tulilinjalla
Jos esim jonkun wifi on jäänyt suojaamatta niin tilaisuus tekee varkaan ja ihminen kun on utelias niin kyllä sitä mieleen voi juolahtaa että hei tsekkaillaas vähän, ei siinä oo mitään pahaa se on kuin salkkareita kattois mut lopulta ollaan koukussa salakatseluun eikä osata lopettaa. Sillä ei ole mitään tekemistä sen kanssa onko henkilö kiinnostava.
Sitten pitää olla valmis myös käymään oikeutta asiasta ja jos salakatsellut lapsia tulee syyte pedofiliasta
Turhaan sinä minua syyttelet pedofiliasta. Sitä paitsi tiesitkö että jos on pääsy toisen nettiin niin toisen ip-osoitteella voi tehdä vaikka minkälaisia rikoksia eli periaatteessa lavastaa joku toinen.
Turha itkeä kun pskat on jo housuissa
No jo on harhaista väkeä ironista on että sinä olet ainut joka asiasta jankkaa täällä ettet itse vain olisi pedari mutta eihän se minulle kuulu. Jää sinä oikein jalona tänne jankkaamaan teoriaasi ja tule kertomaan sitten kuinka meni noin niinkuin omasta mielestäsi jookos?
Viranomaiset hoitanee asian loppuun, kiitos hei ja onnea koitoksiin
Miten ne hoitavat kun en ole mitään tehnyt? Ettei ois taas ätmijankkaajan sepostuksia kun kovasti toitottaa mitä muut ovat mutta taitaa itse olla juuri sellaisia asioita joita muihin reflektoi. Se että sinä fantasioit lapsista ei tarkoita että muilla on samoja intressejä. Hae vaikka lastentarhaan töihin. Viranomaisten tutkintaa odotellessa. 😅😅
Käy ulkona välillä hihi
Viranomaisethan sen tutkii ja sitten hutkitaan. Se nyt kuitenkin on tiedossa että tuusbyyn spede on rikollinen. Jos ei ole huolta että olisi tehnyt jekkua niin mikäs hätä sitten on, iisisti vaan elon tiellä
Miksi edes vastailette tällaisiin? Pitäisi tyhmempienkin tajuta, että mieIenterveyshäiriöt on todella yleisiä ja palstalla käy heitä myös. Älkää alkako kuvitella että tuo ap liittyy teihin. Olette pian samassa jamassa kuin hän!
Mielenterveyshäiriöt toki on yleistynyt. Toisaalta jos näinkin provokatiiviseen aloitukseen lähtee tuota julistamaan niin voisi kuvitella että tarkoitus on hälventää aloituksen pointtia, eli sitä että palstallakin asuu erinäisiä rikollisia joiden elämä koostuu muiden elämän seuraamisesta, se vasta sairast onkin ja tosiaan. Laitonta
Millälailla koet itse olevasi seurattuna?
Tämä on vakiokysymys, hoidon aloittamisvaiheessa. Lääkintä hoidon arvioinnin tarpeellisuus haastattelussa.
Rauhallista illanjatkoa, turvallista.
https://m.youtube.com/watch?v=RL8G8vkEI9s
En ole sua seurannut miksi seuraisin kun olet ilkeä ihminen mua kohtaan
Pistä naamakirjaan status varattu, olkoon se merkki että olet se joka ei ole kiinnostunut.Lopetan heti. Ristiriitaisia viestejä kyberavaruudessa sulla joten olen sekasin ollut. Selvennä tuolla mun neuvolla tilanne kiitos.
Kuk vattu naamakirjoissa tai muissa vastaavissa?
Hanki ukko elämä. Ei kapakoista.
Elämäsi loppuu ja sitä ennen ainoastaan ja vain olet p.skapää vanha urpo. Nisti.
Siis häh!Olen nainen enkä ikinä käyttänyt aineita ja oon keski-ikänen.
Olen uteliaana seurannut ihastukseni sos.medioita,sanotaanko sitä stalkkaukseksi?Olen vähän buumeri nimittäin.
😊😊
Oletko itse seuraaja ja kirjoitatko seurattavan puolesta senkin pahvipökäle?
Estä se niin ei tarvitse täällä vinkua.
Näytin tissit.