Jännittävä ilta

Anonyymi-ap

Olen 21-vuotias nuori nainen ja asun opiskelupaikkakunnallani. Viikonloppuna olin kotipaikkakunnalla ja kotona käymässä. Kaverillani oli synttärit lauantaina ja mentiinkin jo iltapäivällä niitä kaveriporukalla juhlistamaan. Vanhemmillani oli tulossa ystäviä kylään ja meinasivat saunoa ja grillailua. Olikin puhetta, että jos sauna on vielä tullessani lämpimänä voisin siellä käydä.

Itse ilta meni mukavasti kaveriporukalla. Joskus reilusti puolen yön jälkeen kotiin tullessa vähän harmitti, että poikaystävä ei ollut tällä kertaa mukana. Vähän oli sellainen olo, että seksi olisi voinut tänään maistua mukavan illan päätteeksi.

Kotiin tullessa kurkkasin saunalle ja totesin sen olevan jo tyhjillään, mutta vielä lämmin. Heitin vaatteeni huoneeseeni ja hain pyyhkeen ja menin saunaan. Vanhempiani ja vieraita ei näkynyt. Ajattelin heidän ehkä olevan takapihan terassilla tai menneen nukkumaan. Saunassa istuessani kuulin jotain ääniä saunan ulkopuolelta ja saman tien huomasin kun pesuhuoneeseen tuli äitini ja tuttavaperheen mies. Pesuhuoneen ja saunan välissä on vaan tummennettu lasiovi. Äitilläni oli pelkät rintaliivit ja alushousut päällä, vaikutti olevan jonkun verran huppelissa ja hyvinkin kiihkeänä. Tuttavaperheen mies puristeli ja hyväili äitiäni. Tässå vaiheessa minulla ei ollut mitään mahdollisuutta saunasta poistua ainakaan niin, että pesuhuoneessa olivat eivät minua huomaisi. Pieni paniikki iski päälle mutta istuin saunassa hiljaa ja seurasin kieltämättä aika kiihottavaa näkyä.

Äitini kävi todella kuumana ja mies nuoli ja hyväili häntä eri puolilta vartaloa. Varsinkin rintojen hyväily tuntui olevan äitini mieleen. Tilannetta aitiopaikalta seuratessani aloin itsekin kiihottua ja hyväilin aluksi rintojani ja varovaisesti myös kostuvaa pimppaani.. Saman aikaisesti pesuhuoneen puolella mies oli kääntänyt äitini kontilleen ja antoi hänelle takaapäin. Äitini tuntui nauttivan tilanteesta ja ääntelikin todella kovaa. Itsekin aloin olla kyllä todella kiihottuneena mutta vähän tilannetta omalta osalta hillitsi, että tarkoitus olisi pysyä rakastelijoilta piilossa. Äitini tuntui saavan todella voimakkaan orgasmin ja mieskin heti perään. Hetken he vielä hyväilivät toisiaan kunnes äitini kävi suihkussa ja poistui paikalta.

Mies meni myös suihkuun ja tunsin jo helpotusta, että hänkin poistuisi pian paikalta ja saisin mahdollisesti jatkaa masrurbointiani. Mies kuitenkin tulikin suihkun jälkeen saunaan jossa istuin. Molemmat katsoivat hetken toisiaan, mies selvästi yllättyneempänä. Sanoi kuitenkin, että saako liittyä hetkeksi seuraan. Hän istui lauteille ja katseli vartaloani ja välittömästi hänellä alkoi kulli seistä. Kysyi, että kiihottiko äskeinen minua ja en voinut muuta kuin myöntää. Hetken päästä mies kosketti reittäni ja rintojani, joissa nännit olivat ihan kovana. En voinut vastustaa tuota kosketusta ja pian jo suutelimme ja tuo reilu 50-vuotias mies antoi minulle samanlaista käsittelyä kuin äidilleni vähän aikaisemmin. Siirryin hänen päälleen ja ratsastin hänen kullillaan. Saman aikaisesti hän hieroi ja hyväili rintojani. Halusin kuitenkin, että hän ottaisi minut myös takaapäin kuten äitini hetki aikaisemmin. Niinpä hän hyväili pakaroitani ja työntyi takaapäin sisälleni ja antoi minulle elämäni kyydit. En yhtään ihmetellyt enää äskeistä äitini ääntelyä, tuntui todella hyvältä ja sain varmasti elämäni parhaan orgasmin. mies vielä hieroi kulliansa rintojani väliin ja laukesi siihen.

Suihkun jälkeen poistuin paikalta pyyhkeeseen kääriytyneenä.

Kaisa21

11

9156

    Vastaukset 11

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      no olipa ilta. minäkin toivoisin tollaista. yleensä poikkikseni on heti kulli pystyssä ja valmiina välillä väärini hetkinä. mutta wau. oliko kivaa? t 21v nainen

      • Anonyymi

        Oli todella kiihottavaa. Aluksi vähän hämmentävää nähdä oma äiti naimassa vieraan miehen kanssa. Tilanteen seuraaminen ja masturbointi ja vielä kun itsekin sai reilusti vanhempaa miestä (ikäeroa meillä reilu 30-vuotta). Hienosti osasi vanhempi mies minut hoidella ja todella hyvät oli otteet. Ehkä se oli se kokemus.

        Kaisa21


      • Anonyymi kirjoitti:

        Oli todella kiihottavaa. Aluksi vähän hämmentävää nähdä oma äiti naimassa vieraan miehen kanssa. Tilanteen seuraaminen ja masturbointi ja vielä kun itsekin sai reilusti vanhempaa miestä (ikäeroa meillä reilu 30-vuotta). Hienosti osasi vanhempi mies minut hoidella ja todella hyvät oli otteet. Ehkä se oli se kokemus.

        Kaisa21

        Kiva


      • Anonyymi
        virtasenposti kirjoitti:

        Kiva

        Tiedän että monet nuoret naiset fantasioivat meistä vanhemmista miehistä.

        Joskus harvoin kaikki natsaa ja pääsee tyydyttämään nuoren naisen kokeneen miehen taidolla ja intohimolla .

        Hyvä kirjoitus Kaisa , kaluni kohosi sitä lukiessani ,tosin hieman kadehdin tuota miestä joka sai äitiä ja tytärtä:).
        R66


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Oli todella kiihottavaa. Aluksi vähän hämmentävää nähdä oma äiti naimassa vieraan miehen kanssa. Tilanteen seuraaminen ja masturbointi ja vielä kun itsekin sai reilusti vanhempaa miestä (ikäeroa meillä reilu 30-vuotta). Hienosti osasi vanhempi mies minut hoidella ja todella hyvät oli otteet. Ehkä se oli se kokemus.

        Kaisa21

        Oli kiva ja kiihottava tarina Kaisa.


      • Anonyymi

        🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑

        😍 ­­N­­y­­m­­f­­­o­m­a­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17963092E

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Kiitos Kaisa hienosta jutusta.

      • Anonyymi

        Speden löpinöitä taas kerran buaahaa


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Speden löpinöitä taas kerran buaahaa

        Niinpä niitähän suollat tänne niin kuin paskaa housuihis.


    • Anonyymi

      Rollosta löytyy myös saunaseuraa nuorelle naiselle. M51

      • Anonyymi

        Vaihda nyt ne vaippasi, haiset.


    Ketjusta on poistettu 13 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      74
      1208
    2. Viesti sinulle

      Tiedät että tunteet ja ajatukset ja meillä on vahva yhteys mistä molemmat tiedetään. Odotan sinua ☀️
      Ikävä
      47
      930
    3. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      82
      801
    4. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      69
      792
    5. Mikä on totta mikä ei?

      Onko juoru vai ei että nimeltä mainitsematon henkilö on tehnyt naiselle/naisille jotain joka on väärin?
      Kuhmo
      14
      772
    6. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      149
      736
    7. Mitä sinulle on tapahtunut lapsena

      Kun olet noin sairas päästäsi? Pikkupojalle ( Miehen kehossa)
      Ikävä
      80
      709
    8. Ikävö sinua nainen!

      Rakastan sua! ❤️💛❤️💜🧡🧡💚🤎:💜💜❤️
      Ikävä
      64
      703
    9. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      37
      695
    10. Haluan purkaa vielä tuntemuksia

      Tykkään sinusta kovin paljon❤️ olen surullinen tilanteestasi ja siitä mitä me olemme yhdessä joutuneet kokemaan. Tämä ei
      Ikävä
      19
      595
    11. Rakas, rakkaampi, rakkain

      Olen tullut siihen johtopäätökseen, ettei minun kannata rakastaa. Kaikki joita olen koskaan rakastanut vain kohtelevat m
      Sinkut
      120
      593
    12. Tunteiden käsittely kertoo ihmisestä.

      Kun puhutaan "tavallisesta" ihmisestä, joka on suht tasapainoinen eläjä, niin puhutaan oikeastaan taitavasta tunteiden k
      Sinkut
      202
      586
    13. Kyllä tiedän sun

      Likaiset pelit selän takana
      Ikävä
      52
      549
    14. Sara Sieppi ja hissi tänään

      Voi helvetin helvetti. Nytkö tätä naikkosta täytyy palvoa ja antaa etuoikeus hissiin, kun hän on vääntänyt kakaran maail
      Kotimaiset julkkisjuorut
      115
      535
    15. Onko tuo joku katkera nainen oikeasti

      Joka sinua syyttää?
      Ikävä
      90
      518
    16. Persujen Puhoksen retki

      Perussuomalaiset olivat tehneet turistibussimatkan Puhokseen. Tosin raukat olivat niin peloissaan, etteivät uskaltaneet
      Perussuomalaiset
      168
      506
    17. Ketä ajattelen

      kun mietin, mitä sinulle kuuluu? En tunne sinua oikeasti, ja se on ehkä hyvä, koska jos tietäisin enemmän, se varmaan v
      Ikävä
      18
      500
    18. Työttömän miehen ihmisarvo

      ..parisuhdemarkkinoilla on olematon. Työtön mies on naisille ihmisjätettä, varsinkin jos sattuu olemaan vielä kunnolline
      Sinkut
      116
      487
    19. YLINEN pilaa Ähtärin mahdollisuudet.

      Vuodeosastopäätös jossa Nina Ylinen (sdp) äänesti niiden lopettamisen puolesta, hoitajille potkut ja silti arviointimene
      Ähtäri
      25
      456
    20. Pilkettä sunnuntain silmässä

      😉 Jos tästä ketjusta löytyisi yksi ihminen, joka saisi sut hymyilemään tänään… Millainen hän olisi? Ei tarvitse kerto
      Sinkut
      65
      451
    Aihe