Puolisen vuotta viime näkemisestä

Oletkohan vaihtanut työpaikkaa tai jopa kaupunkia?

Naiselta miehelle (02 alue)
2190
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kumma kun edes puoli vuotta ei riitä saamaan toista pois mielestä ei varmaan edes vuoden päästä, miten voi haluta yhden ihmisen seuraa niin paljon..

Äänestä

On se lähtenyt. Ei näkynyt varvastossuja eteisessä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Oletkohan vaihtanut työpaikkaa tai jopa kaupunkia?

Naiselta miehelle (02 alue)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu