Ja sitten et taas vastaa? Okei, no luonnollinen selitys olisi, että et ole täällä silloin, mutta kun tuntuu kyllä, että olet.
Miksi mies välillä vastailet
Anonyymi-ap
11378
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
no kun välillä vastaa joku ja välillä joku toinen, ei aina voi vastailla.
Välillä olen ja välillä en oo parempi kun laitat mulle viestiä niin jutellaan
Itse ainakaan lue läheskään kaikkia ketjuja, tai välttämättä jaksa lukea niitä loppuun asti, vaikka sattuisin täällä olemaankin oikeaan aikaan. Perusoletus kuitenkin on, ettei hän ole täällä, eikä edes tunnistaisi minua, joten vastailu menee vähän oman mielen mukaan.
Hän saisi kyllä laitettua viestiä monta eri reittiä pitkin, jos minua jostain syystä kaipailisi, joten tätä paikkaa ei tule otettua erityisen vakavasti. Enemmän huolettaa se, että joku luulee minua ihan tosissaan joksikin muuksi.
Anteeksi mitä?
En tiiä kuka ap on, tai kenelle tarkoitettu viesti, mutta Mikäli T, niin Moring ei oo täällä vastaamassa ollut mihinkään. Kuukausiin.
Voipi olla ja voipi olla että ei. Terkut Jiille ja Ännälle.
Ei täällä jouda olemaan. Käväisy riittää tätä yhtä ja samaa. m>n
En mitään syytä kun siihen jo vastattu. Tiedän, että tämä tuhoaa kaiken normaalin mitä ihmisillä on.
Mies vastaa jos vastaa, tyydy siihen.
Välillä pitää tehdä muutakin.
Olet oikeassa, ei kiinnosta nämä jutut tärkeämpää elämässä.