Kaikki täällä vaan tappelee

En halua tapella tuulimyllyjä vastaan.
K miehelle kourallinen rakkautta H naiselta.
No, okei, rekkalastillinen.
Nyt häivyn taas elämääni vaihteeksi. Moi
5166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

K rakas sitä sinä oot! Ap

Äänestä

Se on lomat loppu ja arki painaa päälle, siks täällä on niin kiukkusia tappelijoita. Tunteita ja tuoksuja, myrskyjä vesilasissa, näillä oman elämänsä ridgeillä ja brookeilla.

🤭

Äänestä
  • Noinhan se voi olla. Myrskykin saa tunteet myrskyämään.

    Äänestä

Samoin sinulle sinne. Rakastan sut.

Äänestä

Rakkautta myös aloittajalle...ööö. vaikka kopterilla :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

En halua tapella tuulimyllyjä vastaan.
K miehelle kourallinen rakkautta H naiselta.
No, okei, rekkalastillinen.
Nyt häivyn taas elämääni vaihteeksi. Moi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu