Oudot uimavalvojat?käyttäytyvät asiattomasti!
Uimala katariina
27
1932
Vastaukset
- Anonyymi
Olen ollut yhteydessä viranomaisiin
- Anonyymi
ON todella, keksitään omia sääntöjä ja tullaan valittamaan täysin asiallisia käyttäjiä. Kun huomauttaa, että nyt ei mene ihan oikein vaan mielivallan puolelle alkaa "arvovallalla" komentelu. Omituista.
- Anonyymi
Ihmeellistä kyttäämistä?
- Anonyymi
Mun mielestä ihan mukavaa ja osaavaa jengiä. Kiitos heille!
- Anonyymi
No asia hoituu kyllä,virallista kautta👍
- Anonyymi
On joillakii noussu päähän työpaikka,,palveluala eivät oikeen ymmärrä☹️
- Anonyymi
Onko kyseessä vanhempi nainen?
- Anonyymi
Sekin ja kalju mies
- Anonyymi
Yksi asiaton viesti poistettu,todennäköistä että siivooja kiukkuissaa kirjottan jotaa asiatonta!On ennenkin käyttäytyny oudosti,kai jää eläkkeelle pian..
- Anonyymi
Henkilökuntaa vaihtunu👍
- Anonyymi
Rauhoittunut tilanne?hyvä niin.
- Anonyymi
Onko kellään vastaavia huomioita?uimalan toiminnassa?🤔
- Anonyymi
Kiinnostavaa ois tietää mistä moinen käytös kumpuaa🤔
- Anonyymi
Katariinassa lopetin käynnin. Kymmenet vuodet käynyt ja noudattanut sääntöjä ja normaaleja tapoja sekä siisteyttä. Sitten alkoi ihmeellinen kyttäys ja huomauttelu ties mistä. Esim mentiin allasalueelle lasten kanssa, kaksi metriä ja kopista äijä hyökkää: täällä ei sitten saa lapset juosta, todella ikävään sävyyn. Vaan kun eivät ehtineet kunnolla ovesta sisään. Kiinnitin huomiota, että sama narinalinja jatkui muillekin. Vaikkapa lapset, nehän tarvii joskus opastusta, jos ja kun vanhempi on jo komentanut, ei luulisi valvojaa tarvittavan kulkeman allasalueen ympäri huomauttamaan vanhempia, kun asia on JO HOIDETTU!!!!!
Lienee ensimmäinen VIRHE mennä sinne. En/emme sitten mene.- Anonyymi
Mene muualle jos et osaa lukea sääntöjä.
- Anonyymi
Kuulostaa tutulta🥴liian kauan samat henkilöt🤣
- Anonyymi
Noussut kloori päähän
- Anonyymi
Hyvä ku keskustellaa👍niin ne asiat hoituu🥹
- Anonyymi
Siivooja häipyi,hyvä niin👍toimenpiteet viranomaisten kanssa jatkuu hänen puheistaan🥹
- Anonyymi
Blondi valvoja ihastunut🤔
- Anonyymi
Pieni piiri pyörii🤣
- Anonyymi
Viranomaisille lisää tietoja meni taas sain nimet ongittuu,jotka mustamaalaa,,,kyl karma on kurja
- Anonyymi
Minulle tuli valvoja kertomaan asiakkaan menneisyyden erheistä,se on rikos,heillä ole mitään oikeutta keskustella asiakkaiden asioista toisille asiakkaille🤔asiaa hoidetaan eteenpäin👍
- Anonyymi
Toivottavasti liikunta johtaja hoitaa asiallisesti!
- Anonyymi
Vanha valvoja,nyt tietoinen hänen virheistään...Saapa nähdä ottiko opikseen🤣
- Anonyymi
Kiitos vihis🙋🏻♂️
- Anonyymi
Kassahenkilöt pitäisi vaihtaa ovat töykeitä evätkä tervehdi asiakkaitta,miehille kyllä frilttairee😠😠
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17022195Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant729408Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.277397Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va656250Onko rajojen kiinnipitäminen ihmisoikeuksien vastaista?
Maahanmuutosta puhutaan usein niin kuin kyse olisi vain numeroista ja rajoista. Kyse on kumminkin ihmisistä, jotka halua3216230SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1805864Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot324898HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.894526Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm974304"Rauhanomainen" miekkari hesassa: "Eläköön aseellinen vastarinta" - lakana
Kyseessä on Suomen Palestiinalaisten yhdistyksen viime perjantaina järjestämä ”Hiljainen kynttiläkulkue Palestiinalaiste1153770