Osaakos kukaan pro kertoa missä vika? eli sudio merkkiset bluetooth earbuds ja vain oikeasta tai vasemmasta kuuluu kerrallaan kun yhdistää puhelimeen, eli ei kummastakin yhtäaikaa. Resetoitu on ja tehty kaikki muutkin netistä löytyvät ohjeet. Välillä kun resetoi jatkuvasti molemmista kuuluu "ready to pair connect to your device" mutta heti kun yhdistää kännyyn niin vain toiseta kuuluu "connectet" ja musiikki kuuluu vain toisesta, jos sammutan esin vasemman kuulokkeen niin ääni kuuluu sit oikeasta :). Kännyn äänibalanssi säätö ei vaikuta mitenkään eikä mono ja stereo asetus.
Bluetooth napit ei pariudu keskenään
Anonyymi-ap
3
395
Vastaukset
- Anonyymi
Jos kaikki resetoinnit ja muut toimet on suoritettu, niin on aika viedä ne huoltoon. Jos niissä on takuuta, niin huolto menee takuun piiriin. Jos takuuta ei ole voimassa, niin huolto menee omaan piikkiin. Vaihtoehtoisesti ostat uudet ja toisen merkin napit.
- Anonyymi
Jos ne parutuu, niin syntyykö sitten pikku korvanappeja?
- Anonyymi
Katsoin myös vastaavia https://www.vertaahintaa.fi/kuulokkeet/ hintavertailusta. Täytyy perehtyä onko tuo yleinenkin ongelma.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun433054Kova karman laki
Karman lain kautta pahantekijä tehdessään pahaa toteuttaa koston ja rangaistuksen sille jolle pahaa on tehty. Tämä tarko5081897Päivieni piristys, missä olet?
Toit iloa ja valoa mun elämään ☀️ Nyt mennyt kohta viikko ettei ole nähty. Kaipaan nähdä sua silti ja pelkään vaikka tei171870Näen jatkuvasti Sompasaunalla alastomia miehiä ja naisia
jotka menevät siihen viereiseen rantaan myös uimaan alasti. Sompasaunat on siis Mustikkamaalla Helsingissä, ja kuljen si751571- 171474
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo431358- 251300
Millainen kaivattusi luonne on?
Millaisia luonteenpiirteitä arvostat kaivatussa? Oletteko samanlaisia luonteeltanne?901289UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista LPR:ssa
Ilta-Sanomissa oli uutinen. Metsäyhtiö UPM suunnittelee paperintuotannon lopettamista Kaukaan-tehtaalla Lappeenrannassa1041086Helena ja Mikko Koivun ero jatkuu edelleen ja loppua ei näy.
Voi eikä, miksi menee noin vaikeaksi avioero ja sopua ei tää ex- pari vaan saa.1031083