Nykyajan lihavat naiset

Miksi suuri osa naisista on kasvattanut itselleen rasvamahan?
12382
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Varmaan samasta syystä kuin miehetkin.

Äänestä
  • Ihastuivat idolinsa läskeihin.

    Äänestä

Ja nuoretkin....... .itsekuri puuttuu. No, ajan mittaan tulee ainakin polvi- ja lonkkavaivoja, rasvamaksa, peräpukamia, kolesteroli, sydäntauti jne aikaisemmin kuin muuten.

Äänestä

Minä haluaisin olla yhtä vankassa kunnossa kuin romaninaiset. Mielestäni heillä on ns. perse edessä, ja takana. Ihailen myös heidän liikavarpaita, jotka ovat sullottu väkisin kenkiin.

Äänestä
  • Eikä ole. Heillä on 9 metriä samettia kierretty alavartalon ympärille.

    Äänestä

Takaa joutuu niitä pukkimaa

Äänestä
  • Mustalaismiehet on komeita ja -naiset kans.

    Äänestä

  • Karvat on puoleen selkään, ei kiitos.

    Äänestä

Ootko varma ettei ollu lihaksia?

Äänestä
  • Sepolla on isot rinnat

    Äänestä

Osa nuorista on älyttömän luhavia.Ei ihme.Syödään mättöruokaa ja makeisia,ei liikuta.Lisäksi naiset syö hormoonipillereitä jotka turvottavat .

Äänestä
  • Kyllä, mättökulttuuri. Syömistä ei ohjaa enää näläntunne vaan mielihalut. Monet eivät kuulemma edes tiedä, millainen on näläntunne, koska syövät ja syövät. Oikeastaan aika surullista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Miksi suuri osa naisista on kasvattanut itselleen rasvamahan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu