Onko kukaan koskaan käyttänyt semmosta "Googlee"? Kuulemma sieltä Googlesta löytyy mitä vaan kun tietää oikeat hakusanat, esim. kakkureseptit. Jos on jollain kokemuksia tästä googlesta niin kertokaahan. Uskaltaako käyttää?
Onko kukaan käyttänyt koskaan "Google"?
4
329
Vastaukset
Googlea uskaltaa käyttää, kunhan ei hae mitään terveyteen liittyvää. Googlen kautta pienikin flunssa, nivelkipu tai vatsavaivat ovat aina poikkeuksetta jokin syöpä.
- Anonyymi
Niinhän ne oli ennenkin kun luki kodin lääkärikirjaa, huomasi äkkiä omaavansa kaikkien pahimpien sairauksien oireet.
Anonyymi kirjoitti:
Niinhän ne oli ennenkin kun luki kodin lääkärikirjaa, huomasi äkkiä omaavansa kaikkien pahimpien sairauksien oireet.
En tiedä muistanko oikein mutta ainakin kattavat kuvat löytyivät alueesta kuin alueesta. En uskalla edes arvata onko kyseessä yli 40-vuotta vanha teos, mutta ei sellaista vuosikymmeniin ole ainakaan nähnyt tai sitten on eri valittujen palojen teos mielessä.
- Anonyymi
🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17966801M
🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1402802
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten4842492Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?981270Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!291156Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?161103- 45989
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.275899Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109886Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti38849Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34840