Meinasko ne vielä kirkonkelloja soitella Ukrainalle vielä?
Vastaukset 10
- Anonyymi
Kumisevat vain!
- Anonyymi
Venäläiset ei eka kuminoista lähteny karkuun vielä.
- Anonyymi
Kyllä ne on kuin kuolin kellot Ukrainalle.
- Anonyymi
Millee tavala se kirkonkellojen kolistelu auttaa ukrainalaisii ?? Miusta ei mittää appuu oo, melusaastetta vuan kylälä asuvilen..
Parraiten auttaa kun kerräykseen antaa rahhoo jolla ostettaan kunnon asseita joila vanjoo silimii vällii..- Anonyymi
Miksi jumala ei auta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi jumala ei auta?
Eikä joulupukki.
- Anonyymi
Ukrainan peli on pelattu jo ajat sitten,eihän heimo jolla ei ole koskaan ollut mitään omaa voi pärjätä pelkän kerjäämisen voimin.
Suomenkin avustukset menevät kuin "kankkulan kaivoon" ja joutuvat lopuksi
venäläisten haltuun eli omistukseen .
Meren takainen vanha höperö sekoilee ja kaatuilee onnettomana,no pian valta
vaihtuu ja Tramp tulee pressaksi lopettaen tuon kerjäläis poppoon avustamisen.- Anonyymi
Niin siinä käypi
- Anonyymi
Tosi Uskovaisten on nyt kotona rukoiltava polvillaan jo!
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 102903
- 96824
Rakastamisesi tarkoitus
Mikä oli kaiken tarkoitus? En sitä tiedä, en ymmärrä. Olet mielessäni, alati. Olen miettinyt. Ei sillä taida olla merki50634Tämä meidän välinen tilanne
Se on tosi raskas mulle. Ihminen, jota haluan eniten elämääni, ihanin olento, enkä koskaan pääse näkemään häntä. Sydämen31580Mitä Kärnässä tapahtui?
Sinnen meni ambulanssi, paloauto, poliisiauto ja poliisimoottoripyörä.5521- 46515
En ole hetkeen sinulle kirjoittanut nainen
Vieläkin ajattelen sinua, jos voit uskoa. Tunteet minussa huutavat toivoa ja rakkautta, kun kylmä loogisuus taas pistää42475- 53456
Hoikkana olet pysynyt, ja nättinä
Iloa silmille vähän liikaakin. Ei uskalla aina edes katsoa. Tulee liikaa kaipausta. Yhdelle ihanalle17446- 45437