Minnalle vierasta

Anonyymi-ap

Istuttiin vanhan kaverini Nicon kanssa meillä saunassa treenien jälkeen ja juteltiin niitä näitä. Kysyin siinä Nicolta mitä kuuluu naisrintamalle ja hän vastasi, että hiljaista on ollut. Nico on hieman ujon oloinen varsinkin vieraassa seurassa eikä ehkä siksi ole vielä puolisoehdokasta löytänyt. Nico jatkoi ja totesi minulle, että mikäs sinun on ollessa, kun on niin seksikäs puoliso.

Vaimoni Minna tosiaan on seksikäs ja tekisi mieli sanoa, että hänellä on jonkinlainen seksiaddiktio. Hän luultavasti voisi harrastaa seksiä missä vaan ja miten paljon vaan. Jokin aika sitten katselimme jotain eroottista elokuvaa ja muutaman siiderin otettuaan hän sanoi minulle, että miltä mahtaisi tuntua, jos olisi joku vieras kolmantena. Kysyin, että olisitko tosiaan valmis siihen ja olisiko tuo kolmas sitten mies vai nainen. Minä tietysti haluaisin miehen, hän vastasi. Ajatus siitä, että saisin vieraan miehen peniksen sisälleni, tuntuu tosi kiihottavalta ja voitaisiinhan joskus kokeilla naistakin, hän jatkoi. Sen enempää asiasta ei silloin keskusteltu mutta laitoin tuon jutustelun mieleeni.

Tuosta Minnan kommentista sain ajatuksen ja Nicon kanssa jutustellessa mietin, että voisiko yhdistää Nicon seksikumppanin puutteen ja Minnan suunnattoman tarpeen jollakin tavalla. Sitten heitin vähän ikään kuin leikilläni kysymyksen Nicolle:
- Jos kerran on ollut hiljaista, niin kiinnostaisiko sinua testata Minnaa? Nico meni vähän hämilleen ja oli hetken hiljaa.
- Et ole varmaan tosissasi.
- No kun sanoit, että hän on seksikäs ja on hiljaista ollut, niin siinä mielessä ajattelin.
- Kyllähän sellainen toki kiinnostaa mutta mitenhän se onnistuisi?
- Hyviä kavereita kun ollaan, niin voisin junailla tilaisuuden, jos oikeasti olet kiinnostunut. Olen nimittäin varma, että Minna nauttii, jos saa vierasta. Sellainen ehto minulla on, että saan kuvata, kun nussit Minnaa.
- No kyllä se minulle sopii.
- Sovitaan niin, että tulet meille parin viikon päästä lauantaina. Ilmoitan sinulle tekstarilla, kun voit tulla sisään. Jätän takaoven auki, niin pääset hiljaa tulemaan. Miltä tällainen ehdotus tuntuisi?
- No tuohan on tarjous, josta ei kukaan voi kieltäytyä.

Sovittu lauantai tuli ja Minnan kanssa saunottiin ihan normaalisti. Saunan jälkeen hän on aina rentoutunut ja haluaa seksiä. Sitä tilannetta päätin käyttää hyväksi. Olin kirjoittanut ohjeet tekstiviestiin Nicolle valmiiksi ja se odotti vaan sopivaa lähetyshetkeä. Nicon kanssa oli sovittu, että hän tulee hyvissä ajoin lähistölle, josta pääsee muutamassa minuutissa meille ja takaovesta sisälle.

3

6996

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jatkuu...
      Muutaman siiderin jälkeen Minna alkoi tyypillisesti lämmetä ja päästää himonsa valloilleen. Hän halusi lähteä sänkyyn ja sehän sopi minulle. Joskus olimme lisänneet jännitystä leikkiin siten, että Minnalle laitettaan silmämaski ja sitä hän toivoi nytkin. Sekin sopi minulle paremmin kuin hyvin. Hän riisuutui ja asettui selälleen sängylle ja pyysi minua hyväilemään itseään. Hieroin ja puristelin hänen rintojaan, kutittelin nännejä ja hän alkoi selvästi lämmetä. Tunnustelin kevyesti hänen pilluaan ja se alkoi jo selvästi kostua. Siispä viesti Nicolle menemään. Olin laittanut hiljaista musiikkia soimaan, jottei Minna kuulisi Nicon tuloa. Muutamassa minuutissa Nico olikin paikalla ja tuli ohjeideni mukaan valmiiksi riisuutuneena huoneeseen. Minna makasi edelleen selällään vuoteella ja pyyteli, että jatketaan. Tartuin hänen nilkkoihinsa ja vedin hänet lähelle sängyn päätyä, työnsin jalat koukkuun ja levitin ne samalla. Haluan katsella kiimaista pilluasi, sanoin Minnalle. Itse asiassa halusin samalla näyttää hänen kostean, turvonneen ja limasta kiiltelevän pillunsa Nicolle. Mitä haluaisit, kysyin Minnalta. Hiero klittaa ja työnnä sormia sisään, hän vastasi. Minna makasi pillu tarjolla ja minä vinkkasin Nicolle, että nyt on hänen vuoronsa käsitellä vaimoni pillua ja minä siirryin vähän sivuun kuvaamaan.
      Nico kosketteli hellävaroen Minnan klittaa ja haki samalla sormelleen tilaa limaisesta raosta. Vähitellen hän rohkeni hieroa voimakkaammin ja työnteli rohkeasti useampaakin sormea Minnan pilluun. Minna alkoi päästä vauhtiin ja pyysi lisää kaiken aikaa ja sitähän hän Nicolta sai. Nicon käsi oli selvästi pienempi kuin omani, niinpä näytin hänelle hiljaa, että yrittää saada koko käden pilluun. Nico hieroi toisella kädelllä klittaa ja työnsi samalla toista kättään hitaasti sisään. Minna huohotti ja vaati lisää ja syvemmälle. Hänen pillunsa oli niin märkä limasta, että käsi näytti painuvan perille asti. Pian Minna ulvahti ja samassa Nicon käsi oli rannetta myöden vaimoni limaisessa ja kiimaisessa pillussa. Hän liikutteli kättä pillussa ja Minna tärisi ja huohotti ja sai voimakkaan orgasmin. Nico veti kätensä varovasti ulos ja limaa valui lakanalle.
      Pyysin Minnaa kääntymään kontilleen. Näin Nico saisi panna häntä oikein kunnolla takaapäin. Nopeasti hän oli kääntynyt ja Nico katseli lähietäisyydeltä kiimalimasta kiiltelevää ja kutsuvaa pillua. Työnnä jo sisään, Minna huohotti. Näytin Nicolle, että nussii nyt kunnolla, kun on kiimainen nainen tarjolla. Hän tarttui Minnaa lanteista ja alkoi painaa penistään vaimoni kutsuvaan rakoon. Syvemmälle, syvemmälle ynisi Minna. Nico painoi pitkän peniksensä koko pituudeltaan vaimoni pilluun. Minna kiemurteli kiimassaan ja huokaili nussimaan kunnolla ja rajusti. Nico alkoikin polkea oikein kunnolla ja pian Minnan keho alkoi taas vapista ja tiesin, että hän tulee saman tien. Hän voihkaisi kovaan ääneen ja samassa Nico painoi kalunsa mahdollisimman syvälle ja näytti laskevan lastinsa vaimoni pillun uumeniin. Hetken päästä hän veti peniksensä ulos ja spermaa valui Minnan pillusta lakanalle. Nico nyökkäsi minulle ja poistui tyytyväisenä ja minä kysyin Minnalta, että otetaanko vielä toinen kierros. Kyllä, kyllä hän huokaili.
      Niin pääsin vielä itsekin liukkaille ja Minna sai kolmannen orgasmin. Kuvaamani videon ajattelin näyttää Minnalle jossain sopivassa tilanteessa.

      • Anonyymi

        🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒🍑🍒

        😍 ­N­­y­­m­­f­­­o­­­m­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17977401X

        🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Hienoa.. Tuon voisin tehdä omalle vaimolle, tosin eihän siltä pesää saa. Sen verran nirso on 😅

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli

      Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei
      Kauhava
      195
      6808
    2. Ootko rakastunut?

      Kerro pois nyt
      Ikävä
      159
      2006
    3. Onhan sulla nainen parempi mieli

      Nyt? Ainakin toivon niin.
      Ikävä
      113
      1668
    4. Ujosteletko tosissaan vai mitä oikeen

      Himmailet???? Mitä pelkäät?????
      Ikävä
      51
      1370
    5. Suureksi onneksesi on myönnettävä

      Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️
      Ikävä
      55
      1218
    6. Möykkähulluus vaati kuolonuhrin

      Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢
      Kauhava
      48
      1074
    7. Älä mies pidä mua pettäjänä

      En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu
      Ikävä
      99
      1045
    8. Reeniähororeeniä

      Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?
      Kouvola
      6
      967
    9. Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.

      Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan
      Maailman menoa
      251
      934
    10. Kävit nainen näemmä mun

      Facessa katsomassa....
      Ikävä
      41
      909
    Aihe