Älkää menkö marjametsään, kun eksytte kuitenkin.

Jos ette eksy niin karhuja siellä ainakin on
7235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuulitteko

Äänestä

Anteeksi mutta mikä on oikea karhu 🐻

Äänestä

Voihan sitä mennä tuttuun maastoon

Äänestä

Tiekarhu on vaarallinen.

Äänestä

Ei karhuja ole Pyhäjärvellä

Äänestä

Kyllä muuten on

Äänestä
  • Yhtään karhua ei näkynyt viimetalvena, niin huonosti oli aurattu, että pikkutohlot pyöri kuin väkkärät, eivät mitään saaneet aikaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jos ette eksy niin karhuja siellä ainakin on

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu