Sun täytyy sitten nainen

Antaa doping testi ennen ku oot mu
8281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Väitätkö et mulla on kestävyydessä jotain ongelmia ilman dopingia?

Äänestä
  • Maybe...

    Äänestä

  • Anonyymi00006 kirjoitti:

    Maybe...

    No ei todellakaan ole 😉 Luulen et mieskuntosi ei kestä.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    No ei todellakaan ole 😉 Luulen et mieskuntosi ei kestä.

    Ai jaa niinkö? Voidaa ottaa dopingtestit toki 😂

    Äänestä

Mix?😁

Äänestä

Minua sinä et saa koskaan. Muista et koskaan

Äänestä
  • Aloitus ei mult

    Äänestä

Sehän sopii. On mulle noita pissitestejä tehty työpaikan vaihdossakin.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Antaa doping testi ennen ku oot mu

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu