Tässä Tesla videossa puututaan epäkohtiin joita tuntuu olevan riittävästi
https://www.youtube.com/watch?v=ZYra8MPJsS4
Tesla ei olekkaan hyvä
Anonyymi-ap
3
422
Vastaukset
- Anonyymi
Tesla on yliarvostettu sähköauto.
- Anonyymi
Ei taida kaveri itse omistaa tuota autoa kun on niin paljon itseään häiritseviä ominaisuuksia löytänyt. Kuten sen että autossa on 2 langatonta latauspaikkaa puhelimille ja hänen perheessään ei ole yhtään sellaista puhelinta. MIksi ostaa auto jos se ei ollenkaan sovi omaan käyttöön?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 437505
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka543713Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu503590- 833382
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/523260- 513034
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod362842Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302494IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1971938- 471561