En muuten kuullut mitä sanoit kun olit tupakalla

siinä oviaukon lähellä. Toivottavasti oli jotain töihin liittyvää etten taas missannut varovaista lähestymistä nainen :/ muuten voisi sanoa että tämä on jo kohtalon ivaa kun ei koskaan onnistu.

-mies joka töppäilee tämän tästäkin :/ mutta kuitenkin yrittää...
2178
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Soo Soo. Kyllä röökillä käydään ihan rööki paikalla satoi tai paistoi. Itsepä olette harrastuksenne valinneet ilman pilaajat.

Äänestä

Mitä näät siinä mummossa?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

siinä oviaukon lähellä. Toivottavasti oli jotain töihin liittyvää etten taas missannut varovaista lähestymistä nainen :/ muuten voisi sanoa että tämä on jo kohtalon ivaa kun ei koskaan onnistu.

-mies joka töppäilee tämän tästäkin :/ mutta kuitenkin yrittää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu