Taco Bell Oulu!
Intilaistaustainen myyjänainen halusi puhua kaupassa vain englantia, myös suomalaisille asiakkaille,
Myyjänainen oli erittäin hidas työssään ja kaikki joutuivat odottomaan pitkään.
Myyjänainen ei tiennyt tarjouksista yhtään mitään.
Onneton paikka!
Varma konkurssi!
Taco Bell Oulu!
Anonyymi-ap
3
960
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä siellä asiakkaita riittää, vaikka sinä moukka vedit herneen nenään kun etu osaa kuin suomea. Parempi kaikille kun pysyt pois haitalta.
- Anonyymi
Normaalia asiakasepäystävällistä toimintaa Restelin paikassa! Ei Restel konkkaan mene mutta se voi lopettaa Oulun Taco Bellin. Kyllä suomalaisessa liikkeessä pitää saada suomenkielistä palvelua, varsinkin täällä pohjoisessa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2004363
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!422016- 621687
Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi1331363Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.3581337Ajattelen sinua iltaisin, aamulla, päivittäin
Ehkä siinä jo pientä vinkkiä. Oot jäänyt pahasti mieleen. Sun katse on niin syvä ja oot niin lempeä. Hyvä olla sun kanss93959SDP:läinen lähettiläs Titta Maja-Luoto RAIVOAA lähetystössä -?
SDP:n puolueen Maja-Luoto on Portugalissa noussut Median otsikoihin, koska RAIVOAA työntekijöille ja pitää Heitä lähinnä26923Mitä alkoholijuomaa on myyty sekä Linda Lampeniuksen että Matti Nykäsen nimellä? Testaa tietosi!
Mikähän alkoholijuoma se mahtoi olla…? Tule pelaamaan kivaa Testerin Juomavisaa! Kuinka monta saat oikein? Tästä pääse10899Sinkkujen lapset ja kesäloman pituus
Tuli mieleeni kysyä oletteko huolissanne lasten ja nuorten tulevaisuudesta, tai siitä mitä he nyt joutuvat kokemaan yhte170818Voiko vauva uskoa ?
Lohkoissa väitetään ettei vauva voi uskoa. Tässä näet vauvan uskon. https://youtube.com/shorts/QhFbPSdjpnA?si=Zb2BCRST9186696