Vaippapojalle kyssärii

Mitä kangasta suosittelisit niihin lämpövaippoihin? Ajattelin, että olisiko fleece hyvä, ja väliin joku muovikerros, ettei falskaa?
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Latexia

Äänestä
  • Hiostava. Siitähän ne ihottumat ja lemut tuleekin.

    Äänestä

Villastahan ne. Neutralisoi hajuja ja lämmittää märkänäkin. Alle käy vaippa ku vaippa ihan valuman mukaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä kangasta suosittelisit niihin lämpövaippoihin? Ajattelin, että olisiko fleece hyvä, ja väliin joku muovikerros, ettei falskaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu