Kankaanpäässä tuntematon henkilö lähestynyt lapsia. Ainakin yhdessä tapauksessa henkilö jutellut lapsen kanssa.
Nykyään kun kohtaa alaikäisen lapsen niin syytä on olla puhumatta lapselle mitään eikä ottaa katsekontaktia. Eikä kyllä uskalla mennä auttamaan jos lapsi vaikkapa kaatuu. Ei tiedä mihin kuseen joutuu.
Nykyään kun kohtaa alaikäisen lapsen niin syytä on olla puhumatta lapselle mitään eikä ottaa katsekontaktia. Eikä kyllä uskalla mennä auttamaan jos lapsi vaikkapa kaatuu. Ei tiedä mihin kuseen joutuu.
Vastaukset 28
Vanhimmat
Juu, pidentää vaan askellusta katse maahan suunnattuna.
Sama naisten kanssa nykyisin. Erehdy hymyilemään nuorelle nauselle, niin kohta meetoolauma juoksee lakihenkilöineen perässäsi. Kaupan kassallakin pitää tuijottaa lattiaan, jottei henkilökunnan ay-mafia ole kimpussasi.
Lapset manipuloidaan pelkäämään aikuisia ja se vaikuttaa jo niiden henkiseen kehitykseen.
Opettele kirjoittamaan uusavuton
Se on kuule näin pedarien syy että aikuisia pitää varoa varsinkin tuntemattomia mutta kyllähän se taitaa suurin osa näistä pedareista olla lähituttuja tai lapsen ohjaajia tms.
MeToo kampanja on kyllä mielestäni aika typerä. Ei ihme että lasten syntyvyys laskee kun kuilua naisten ja miesten välillä kasvatetaan.
Kohta pitää varmaan anoa kolmella kappaleella hakemuksia että "voisiko päästä seks.kanssakäymiseen kanssanne, neiti"?
Minä kyllä ymmärsin ko. sanoman.
Osuiko häränsilmään, vai?
Ei pistettä "kirjoitustaitoisella" toisin kuin "uusavuttomalla".
Onko alastoman miehen näkemisen hinta 300€? Teinitytöt näkivät uimarannalla alastoman miehen, traumatisoituivat ja saivat 300 ecua korvausta.
Asiasta uutisoi KSML.
😆 voi prkl.
Eiköhän nuo teinitytöt käy kurkkimassa netissä alastomia miehiä joka päivä. Varmaan katsovat yksityiskohtiakin hyvin tarkkaan.
Tullut vaan tapa rahastaa. Pitäisikö aikuistenkin miesten alkaa traumatisoitumaan kun näkee teinitytön hyvin vähissä vaatteissa?..ja pyytää siitä korvauksia 500egee.
Teinitytöthän lähettelevät matumiehille alastonkuvia itsestään härnätäkseen ja matu-ukot tumputtavat niin että varsi on rakoilla.
Kyseisessä tapauksessa yhden tytön äiti olisi halunnut tyttöjen ottavan kuvia miehestä. Vissiin eronnut yksinhuoltaja. No, tyttö sai 300.
Törkeää. Jos tuollainen alaikäinen kaatuu vaikka pyörällä niin parempi kun ei mene lähellekään. Korkeintaan soittaa 112 jostain kauempaa.
Siinä kun alkaa kääntämään tajutonta tyttöä kylkiasentoon ja tutkimaan hengittääkö ja kiristääkö vaatteet niin tiedä kuka sivullinen ilmoittaa että äijä kopeloi tyttöä kriittistä paikoista. Voi *ittu siitä voi saada sellaisen leiman että joutuu lähtemään pakolaiseksi Somaliaan..ihan tosi.
Samaan hissiin ei kannata mennä teinipissiksien kanssa jos ei ole muita henkilöitä kyydissä. Neiti saattaa rahankiilto silmissä soittaa äidilleen, että nyt on kala koukussa, äijä kävi kiinni hississä! Paljonkohan siitä nettoaisi?
Kännykän äänentallennus oltava päällä tai kuvata koko hissireissu..
Niinhän se on, että mitä hyökkäävimmiksi naiset käyvät, sitä paremmin miehille selviää kuinka mukavaa on elellä parisuhteessa miehen kanssa.
Mieluummin yksin ja käyttää puutteeseen Thaikkuja. Ne ei heti itke jos vähän tissiä puristaa.
On se niin mukavaa miekkailla aamuisin jäykillä kangilla ennen rakon tyhjennystä.
Ja nukkua yöllä tuplateltassa. Kaksi teltan keskisalkoa pystyssä.
Näin naisena todellakin pitää olla varovainen, ettei vaan vahingossa erehdy edes tervehtimään Aavikkomiehiä..luulevat välittömästi, että on kiinnostunut ja seuraillaan kauppojen hyllyjen välissä jne.. joten kiitos vapaalle maahanmuutolle naiset oppineet.
Niiden kookkaassa koukkunenässä on samanlaiset reseptorit kuin koiralla. Ne haistavat kiimassa olevan vanhemman puumankin kymmenien metrien päästä. Eläimen vaisto ajaa niitä kohteen perään, ei ne voi sille mitään.
Oleskelulupa niitä ajaa naisiin.
Eläimen vaisto siinäkin tapauksessa.
Jaa..sinäkö oletkin nainen..milloin teit sukupuolen vaihdoksen?
Ilmankos niillä on suuremmat sieraimet kuin meillä pohjoismaalaisilla.
Aavikolla on syötäväkin etsittävä haistelemalla.
Ja sinun kerjäämällä😆
Yksi haistelija kiukustui, hihi.