Onko löytynyt jo se

Reissuun lähtijä? Puhuit siitä ja väiteltiin.
7297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kuka kaipailee? Reissuun todellakin, kun aika on hyvä. 😻 Ei täällä ole kuin eksiä roikkumassa joka oksalla. Ehkä USA.

Äänestä
  • Kun puhuin ja väittelin täällä yhden miehen kanssa.

    Äänestä

  • Tämä nainen ainakin lähdössä oman kultansa kanssa.🥰

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kun puhuin ja väittelin täällä yhden miehen kanssa.

    Eikö sun Ämmä oo messissä? Kun väittelitte.

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Eikö sun Ämmä oo messissä? Kun väittelitte.

    Siis palstalla tämä aloittaja väitteli miehen kanssa.

    Äänestä

On löytynyt jo. Kohta täällä.

Äänestä

En ole vielä löytänyt. Ja oikeastaan haluan vain sen yhden mukaani...

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Reissuun lähtijä? Puhuit siitä ja väiteltiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu